1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yeter bu akşam çok heyecanlı!
Yeter bu akşam çok heyecanlı!

Yeter bu akşam çok heyecanlı!

ATV'nin heyecanlı dizisi Yeter 8. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olma yolunda ilerleyen Yeter dizisinde Aylin ve Yekta Duru'yu bulabilecek mi?

A+A-

Yeter dizisi için heyecan dorukta. ATV ekranlarının yeni dizisi Yeter'de, Aylin ve Yekta arasındaki gerilim artıyor. Duru'nun bulunamayaşı herkesi kötü etkiliyor. Peki Aylin ve Yekta boşanacak mı? İşte yeni bölümden detaylar..

Yekta; Selçuk'la ilgili gerçeğin ortaya çıkmasından çekinirken, Coşkun'un her şeyi anlattığı mektuptan haberi yoktur. Aylin kızını sağ salim bulma ümidini git gide kaybederken; Coşkun'un itirafıyla kahrolur. Diğer yandan Yekta'dan boşanmak için kararlılığını sürdürürken tek derdi oğlunu da kaybetmemektir.

Duru'yu öldü gösteren Yekta; Oyununun yeni aşamasına geçer. Aylin; birden kızının yaşadığına ve Yekta'da olduğuna dair ipuçları bulmaya başlar. Kimse kendisine inanmayacağı için bu sırrı kendine saklar ve Yekta'nın peşine düşer. Herkes Aylin'in boşanmasını ve yıllardır süren esaretin bitmesini beklerken; Aylin bir karar vermek zorundadır. Ya özgürlüğünü seçecek ya da Duru'ya kavuşma umuduyla Yekta'ya doğru bir adım atacaktır. 

Yeter 8. bölümü ile Perşembe akşamı ATV'de..

YETER DİZİSİ 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI

YETER DİZİSİ 8. BÖLÜM FRAGMANI

YETER  DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU ?


Zafer adliyede Coşkun'u bıçakladıktan sonra herkes büyük bir panik yaşar. Coşkun yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, Zafer tutuklanıp cezaevine gönderilir. Duru'nun acısıyla baş etmeye çalışan Aylin, abisinin cezaevine girmesiyle iyice kahrolur. 

Coşkun'un katil olmadığından şüphelenen Uras ise, gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlıdır. Acılı baba rolünü oynamaya devam eden Yekta, Aylin ve çevresini oyun içinde oyunlarla istediği şekilde manipüle etmeye devam eder. Amacı ellerini kirletmeden hepsini tek tek cezalandırmaktır. Bunun için kardeşi Yılmaz'ı bile kullanmaktan kaçınmaz. 

Beş yıl önce oynadıkları oyunla adeta Yekta'nın zekâsına hakaret etmiş olan Aylin ve arkadaşları üst üste gelen darbelerle allak bullak olurken, Aylin, Yekta'nın hiç beklemediği bir adım atarak oyundan çıkmayı dener. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler