1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yeter 9. bölümde Yekta'nın kirli oyunu!
Yeter 9. bölümde Yekta'nın kirli oyunu!

Yeter 9. bölümde Yekta'nın kirli oyunu!

Atv ekranının ilgiyle takip edilen dizisi Yeter 9. bölüm fragmanları yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Yeter 9. bölüm fragmanında nefesler tutulacak.

A+A-

 Yekta kirli oyununu oynayacak. Yeter 9. bölüm fragmanında Aylin Yekta'nın isteklerini koşulsuz şartsız kabul edecek. Yeter 9. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde....

YETER 9. BÖLÜM ÖZETİ
 
Aylin kızının Yekta'da olduğuna emindir ve bunun ortaya çıkması için her şeyi yapmaya hazırdır. Yekta, Aylin'in onu ikna etme çabalarını başta reddederken, sonradan kendi şartlarını ileri sürmeye başlar. Aylin'in koşulsuz şartsız Yekta'nın istediği her şeyi yapmaktan başka çaresi yoktur. 
 


Bir yandan da bir ipucu bulabilmek için iz sürer ve Ebru'ya kadar ulaşır. Yekta ise intikama doymuştur. Artık bu oyundan çıkmaya hazırlanmaktadır. Bunu yaparken bütün suçlarından kurtulacağı bir planı vardır. Elinde de Duru gibi bir kozu! 


YETER SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Yekta; Selçuk'la ilgili gerçeğin ortaya çıkmasından çekinirken, Coşkun'un her şeyi anlattığı mektuptan haberi yoktur. Aylin kızını sağ salim bulma ümidini git gide kaybederken; Coşkun'un itirafıyla kahrolur. Diğer yandan Yekta'dan boşanmak için kararlılığını sürdürürken tek derdi oğlunu da kaybetmemektir. 
 
Duru'yu öldü gösteren Yekta; oyununun yeni aşamasına geçer. Aylin; birden kızının yaşadığına ve Yekta'da olduğuna dair ipuçları bulmaya başlar. Kimse kendisine inanmayacağı için bu sırrı kendine saklar ve Yekta'nın peşine düşer. Herkes Aylin'in boşanmasını ve yıllardır süren esaretin bitmesini beklerken; Aylin bir karar vermek zorundadır. Ya özgürlüğünü seçecek ya da Duru'ya kavuşma umuduyla Yekta'ya doğru bir adım atacaktır. 
 

HABERE YORUM KAT