1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yeter 14. bölüm
Yeter 14. bölüm

Yeter 14. bölüm

Atv ekranının sevilen dizilerinden olan Yeter 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeter yayınlanan 14. bölüm'de Yekta ortadan kayboluyor.

A+A-

Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Yeter 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeter 14. yeni bölüm fragmanında Aylin Yekta'nın peşine düşüyor. Heyecan dolu anların yaşanadığı Yeter 14. yeni bölüm fragmanı ve tüm detayları.

YETER 14. BÖLÜM ÖZETİ

Henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta Harmanlı'yla evlenen Aylin; kısa sürede bu büyülü rüyadan uyanırken, kendini bir karabasanın ortasında bulur. Yaşadığı psikolojik şiddete daha fazla dayanamayacağını anladığında boşanmayı dener ama başaramaz. İkinci çocuğuna hamile kaldığında tek bir amacı vardır. Çocuklarıyla birlikte kocasından kaçmak... Bütün hayatını etkileyecek o büyük yalanı kocasına söylerken, sırrını paylaştığı yakınlarından biri ona ihanet etmeye hazırlanmaktadır.

 


YETER SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yekta'nın davete İdil ile gitmesi, Aylin ile Yekta arasındaki savaşı iyice alevlendirir. İkisi de birbirinin hamlelerini karşı hamlelerle yanıtlarken Kaan'ın Duru'yu evden göndermek için oynadığı tehlikeli oyunları fark edemezler. 

İdil'in yerine dadı olarak eve girmeyi kafasına koymuş olan Filiz ise farkında olmadan Uras'ın eline Selçuk'la ilgili yeni bir ipucu verir. Uras'ın artık durmaya niyeti yoktur. Selçuk meselesini araştırırken karşısına hiç beklemediği biri çıkar. Handan'ın derdine derman olmak isteyen Yılmaz, son bir iş yapmak için kirli dünyaya tekrar adım atar. Nasıl bir tehlikeye yürüdüğünün farkında değildir. Aynı anda birden fazla cephede savaşan Yekta ise, üst üste açık vermeye başlar. Ayakta kalmak için riskli bir oyuna girer.

HABERE YORUM KAT