1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisinde kimler var?
Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisinde kimler var?

Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisinde kimler var?

Yetenek Sizsiniz Türkiye başlıyor. TV8'in eğlenceli yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin yeni jürisinde kimler var? Sürpriz isimlerin yer aldığı Yetenek Sizsiniz jürisi ve dahası.

A+A-

Yetenek Sizsiniz Türkiye, 24 Ekim Cumartesi akşamı yeni sezon açılışı yapacak.Ekranların en sevilen Yarışma programlarından Yetenek Sizsiniz Türkiye yepyeni jurileri ve birbirinden yetenekli yarışmacıları ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye, ne zaman başlayacak, Yetenek Sizsiniz Türkiye'de neler oldu hepsi ve daha fazlasına acunn.com'dan ulaşabileceksiniz.
 
ALİ TARAN YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'YE DÖNÜYOR!
 
Programın ilk iki sezonunda jüri üyeliği yapan Ali Taran, Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye geri dönüyor.
 
Bugünlerde vizyonda olan filmi Kara Bela ile çok konuşulan Seda Bakan, jüri koltuğuna oturuyor. eser yenenler, üçüncü sezonunda da Türkiye’nin yeteneğini aramaya devam ediyor. Sahnede ve kuliste ise her zaman olduğu gibi yarışmacıları Alp Kırşan yine yalnız bırakmıyor.
 
Ali Taran, Eser Yenenler ve Seda Bakan’ın jüri koltuğuna oturduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye, Alp Kırşan’ın sunumu ile her Cumartesi Türkiye’nin yeteneklerini TV8 ekranlarında evinize getiriyor.
 
Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon ilk bölümü ile 24 Ekim Cumartesi TV8’de.

HABERE YORUM KAT