1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur yeni bölümde neler olacak?
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur yeni bölümde neler olacak?

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur yeni bölümde neler olacak?

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur yeni bölümü ile ekrana geliyor. Merakla beklenen Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur'da bu akşam neler olacak? Ali Taran, Eser Yenenler ve Seda Bakan’ın jüriliğini yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur sizlerle...

A+A-

Ekranların vazgeçilmez programı Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölümleriyle "Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur" olarak TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

"Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur" yeni bölümüyle 4 Eylül Pazar akşamı TV8 ekranlarında. Ali Taran, eser yenenler ve Seda Bakan’ın jüriliğini yaptığı, sunuculuğunu Alp Kırşan’ın üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur” çok eğlenceli, çok dinamik ve çok renkli gösterilerle devam ediyor. Jürisi ve sürprizleri ile "Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur" yeni bölümüyle 4 Eylül Pazar akşamı TV8’de.

Yetenek Sizsiniz Türkiye

Yetenek Sizsiniz Türkiye, 10 Ekim 2009'da Show TV'de yayınlanmaya başlayan Acun Medya tarafından yapılan yetenek yarışması. 2012'de Acun Medya olarak Show TV ile yollarını ayırma kararı alan Acun Ilıcalı, diğer iki yapımıyla birlikte Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin de star TV'ye geçtiğini duyurdu. 13 Eylül 2014 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı'nın kendisine ait olan kanalı Tv8'de yayın hayatına devam etmektedir.

HABERE YORUM KAT