1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Yeşilay'dan AKP'ye ziyaret
Yeşilay'dan AKP'ye ziyaret

Yeşilay'dan AKP'ye ziyaret

DİYARBAKIR- Yeşilay Cemiyeti Diyarbakır İl Temsilcisi Yasin Yıldız ve beraberindeki heyet, Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç'a nezaket ziyaretinde bulundu.

A+A-

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, kapalı alanlarda sigara tüketimi konusunda sıkı bir mücadele verdiklerini ifade ederek, bağımlılıkla mücadele konusunda tüm sistemlerini yenileyerek yeni projeler ürettiklerini söyledi. Yeşilay'ın projelerinde daima destekçi olacaklarını söyleyen Altaç, “Yeşilay'ın daha dinamik, daha etkin olmaya ihtiyacı var. Biz elimizden geldiğince sizlere yardımcı olacağız. Özellikle kapalı alanlarda sigara tüketimi konusunda sıkı bir mücadele veriyoruz. Bu konuda taviz vermiyoruz. Hep gündemimizde tutuyoruz“ dedi.
 

“İNSAN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR”
 

AK Parti olarak sosyal yaşamı yakından ilgilendiren projeleri daima desteklediklerini belirten Altaç, insan sağlığının kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Altaç, “Çünkü bu projelerin temel amacı insan sağlığıdır. İnsan sağlığı da bizim için çok önemlidir. Buna en güzel örnek hükümetimizin kapalı alanlarda sigara içilmesinin yasaklanması bu uygulama herkesim tarafından beğeniyle karşılanmıştır. Vatandaşlarımız 171 Nolu telefonu arayarak sigarayı bırakıyor. Tabi ki bu tür projelerin uygulanmasında Yeşilay ve Yeşilay gibi derneklerin de rolü büyüktür. Bizler sizlerle daima iletişim içinde olacağız” diye konuştu.
 

Yeşilay Cemiyeti Diyarbakır İl Temsilcisi Yasin Yıldız ise, kendilerini kabul ettiği için İl Başkanı Ataç'a teşekkür etti.
 

HABERE YORUM KAT