1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yeşilay haftası
Yeşilay haftası

Yeşilay haftası

DİYARBAKIR- "Yeşilay haftası" nedeniyle Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kıraç, Yeşilay Diyarbakır Şube Başkanı Ahmet Ay'ı ziyaret etti.

A+A-
Diyanet-Sen Diyarbakır Şube binasında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Vali Kıraç, insana değer veren bir toplum olarak insanın kendisini ve toplumunun sağlığını korumasının önemli olduğunu söyledi. 
 
Vali Kıraç, böyle bir hizmeti sivil toplum örgütü aracılığıyla ayrı alanlarda yapılan hizmetlerin geliştirilmesinin ayrı bir güzellik olduğunu belirterek, bu konudaki çalışmalarından dolayı Yeşilay ve Diyanet-Sen başkanlarına teşekkür etti.
 
Yeşilay Diyarbakır Şube Başkanı Ay ise Vali Kıraç'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bir insanın yaşatılması tüm insanlığın yaşatılmasıdır. İnanç değerlerimizde aklın, malın ve sağlığın korunması temel ilkelerimizdir. Bağımlılıklardan olan alkol, tütün ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet bağımlılığı ve insanın zararına olan tüm olumsuzlukları bilgilendirirek tavsiyelerde bulunuyoruz. Böyle bir günde bizleri ziyaret etmenizden dolayı çok mutluyuz." dedi.
 
Konuşmaların ardından Ay, Vali Kıraç'ın koluna yeşilay bandı taktı. 
 
 
Muhabir: Aziz Aslan 
Yayınlayan: Necdet Doğruyol
 
Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT