1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yeşil-Kırmızı kombineler satışta
Yeşil-Kırmızı kombineler satışta

Yeşil-Kırmızı kombineler satışta

Spor Toto 3.Lig 3.Grupta mücadele eden Yeni Diyarbakırspor'un kombine satışları başladı.

A+A-
Yeşil-Kırmızılı ekibe maddi destek sağlamak amacıyla bastırılan 600 adet kombine bilet satışa sunuldu. Komibine satışlarının makbuz karşılığında satılacağı yönetim tarafından duyurudu.
Hafta sonu oynanacak Kayseri Şekerspor maçı için bilet fiyatları 1 TL olarak açıklanırken, kadın ve çocukların tribünlere ücretsiz alınacağı belirtildi.
 
Yeşil-Kırmızılı takımın maçlarını oynadığı Atatürk Stadı'ndaki kapalı tribünler için bastırılan biletler dün satışa sunulurken, yönetimin kentteki resmi kurumlar, yerel yönetimler, kent yöneticileri, STK'lar, iş dünyası dahil her kesimi ziyaret ederek bu yönde destek talep edeceği ifade edildi. Sezonluk kombine  alanlara çeşitli hediyeler verilecek.
 
Komibine alarak kulübe maddi ve manevi destek verenlerin listesinin kulübün resmi internet sitesinde yayınlanacak. Makbuz karşılığında satılacak biletler için sabit bir fiyat ise belirlenmezken, Yönetim taraftarlara ayrı,diğer kurum ve işadamlarına ayrı fiyatlarla bilet satılacak. Kurum ve iş çevrelerine satılacak kombinelerin bağış şeklinde satılacağı açıklandı.
 
Diyarbakır'daki tüm kesimlere çağrıda bulunan Başkanvekili Mehmethan Akan, yaptığı açıklamada amaçlarının parasal destekten ziyade şehirle bütünleşmeyi sağlamak olduğunu söyledi. Akan, ”Spor kulüplerindeki dilenci kültürüne karşıyız. Valilik, belediyeler ve diğer kurumların sırtına kambur olarak her şeyi onlardan bekleyerek kulüp yönetme devri geride kaldı. Geliştirdiğimiz projeler var. Bunları tek tek hayata geçireceğiz. Bunların başında sezonluk biletler geliyor. Biletleri satışa sunduk. Herkes kendi gücüne göre para ödeyerek biletleri alabilecek. Karşılığında makbuz vereceğiz. Her şey şeffaf olacak. Bilet alanların isimlerini kendi sitemizde yayınlayıp basına duyuracağız. Amacımız şehirle bütünleşmeyi sağlamaktır. Her kesime gideceğiz. Herkesin desteğini bekliyoruz. Yeni bir Diyarbakırspor inşa etmek için duyarlılık bekliyoruz.” dedi.
 
Ayvalıkgücü yenilgisinin yaralarını sarıp pazar günü sahasında oynayacağı Kayseri Şekerspor maçı hazırlıklarına başlayan Yeni Diyarbakırspor'da bu maçın bilet fiyatlarında değişiklik yapılmadı. Pazar günü Atatürk Stadı'nda saat 15.00'da başlayacak karşılaşma için bilet fiyatları maraton 1 TL ve kapalı 3 TL olarak açıklandı. Kadın ve çocuklar ise maça ücretsiz alınacak. Taraftar gruplarının Cuma gününden itibaren araçlarla şehir turu atarak taraftarları maça davet edeceği kaydedildi.

HABERE YORUM KAT