1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yeşil Deniz 35.bölüm
Yeşil Deniz 35.bölüm

Yeşil Deniz 35.bölüm

Yeşil Deniz 10 ağustos Pazartesi akşamı sezonun ilk bölümüyle ekranlara geldi.TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz dizisinin 35.bölümü, 17 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00'de yayınlanacak.

A+A-

Ekranların en saf, en doğal, en organik dizisi olan Yeşil Deniz'de, izleyenlerini yeni maceralar bekliyor!

YEŞİL DENİZ 35. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
 
Sadıçlar yine başlarını belaya sokar. Almanya'dan gelen Hüseyin diziye yeni bir heyecan katar. Zümrüt'e ilk görüşte aşık olan Hüseyin hiç vakit kaybetmeden Zümrüt'ü istemeye karar verir. Bunu öğrenen İsmail ne tepki verecek. Diğer yandan Süleyman ile Hüseyin'in kardeşi arasında da sürtüşmeler başlar. İkilinin didişmeleri ileride bir aşka dönüşecek mi?
 
 
YEŞİL DENİZ 35.BÖLÜM FRAGMANI İZLE!


 
 
YEŞİL DENİZ 34. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?
 
Sedef’in düğün günü Yeşilova’yı terk etmesinin üstünden altı ay geçmiştir. Kasabada herkes gündelik hayatına geri dönmüş, sadıçlar ise yanan paralardan arta kalan son birkaç deste ile ticarete atılmışlardır. Gülenay başkan kasaba meydanındaki büyük heykel açılışı için tüm kasabalıyı meydana toplarken kalabalık açılışın yapılabilmesi için heykele sponsor olan İsmail ve arkadaşlarının gelmesini beklemektedir. İşte ne olduysa o anda olur, bizimkilerin açılışı henüz gerçekleştirdikleri bir sırada Almanya’dan dönen Kostak Üsen ve ailesi Yeşilova’ya hızlı bir giriş yaparlar.

 

Bu giriş sadece Yeşilova için değil İsmail ve arkadaşları için de geri dönülemez olayların başlangıcı olacaktır. Çünkü İsmail ve arkadaşlarının buldukları altınların gerçek sahibi Kostak Üsen’in yıllar evvel Almanya’ya işçi olarak giden dedesidir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler