1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yenişehir Belediyesi'nden teşekkür ziyareti
Yenişehir Belediyesi'nden teşekkür ziyareti

Yenişehir Belediyesi'nden teşekkür ziyareti

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Yenişehir İlçe Belediyesi, dar gelirli ailelere yaptıkları yardımlardan dolayı hayırsever vatandaşları ziyaret etti.

A+A-

Yenişehir Belediye Başkanı Selim Kurbanoğlu, Beyaz Şemsiye Mağazası'na yaptıkları yardımlardan dolayı hayırsever vatandaşları ziyaret ederek, teşekkür belgesi verdi.

Beyaz Şemsiye Mağazası'nın yürüttüğü çalışmalarda esnafın duyarlılık göstererek destek verdiğini belirten Kurbanoğlu, "Beyaz şemsiye programı çerçevesinde her yıl kendi bölgemizde bulunan ailelerimize giyim yardımı yapmaktayız. Bu yılda çalışmamızı devam ettirdik. Bu anlamda deyim yerindeyse esnafımızdan duyarlılıkla alıp, alan el veren eli görmeyecek şekilde mağdur halkımıza dağıtıyoruz. Duyarlılık gösteren fazlasıyla esnafımız oldu. Biz kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Sosyal politikalar gereği gerçekten yerel yönetimler halkıyla iç içe yaşayan sosyal yardımlarda bulunan kurumlardır. Özellikle Diyarbakır'da çok yoğun bir şekilde sıkıntıların olduğu, işsizliğin yoğun olduğu gerçeğinden hareketle bizlerde yerel yönetimler olarak kendi halkımıza karınca kararınca destek sunmaya çalışıyoruz. Umuyorum ki yardımlarınız bundan sonra da devam eder. İhtiyacı olan ailelerimiz, çocuklarımız, gençlerimiz sizin sayenizde daha çok sevinirler” dedi.

Teşekkür belgesi alan vatandaşlar da yardım etmeyi sürdüreceklerini dile getirdi.
 

HABERE YORUM KAT