1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yenişehir Belediyesi okul ve camilere bank dağıttı
Yenişehir Belediyesi okul ve camilere bank dağıttı

Yenişehir Belediyesi okul ve camilere bank dağıttı

Yenişehir Belediyesi, ilçedeki tüm okul ve camilerin ihtiyacını karşılamak amacıyla 300’er adet oturma bankı ve çöp kutusu dağıttı

A+A-

Yenişehir Belediyesi, ilçedeki tüm okul ve camilerin ihtiyacını karşılamak amacıyla 300’er adet oturma bankı ve çöp kutusu dağıttı.

Sample Image

 

Yenişehir Belediyesi, ilçe sınırları içerisindeki okul ve camilerin oturma bankı ve çöp kutusu ihtiyacını karşılamak amacıyla harekete geçerek, 300’er adet oturma bankı ve çöp kutusu dağıttı. Yenişehir Ltd. Şirketi Peyzaj ve Kent Mobilyaları Atölyesi’nde üretimi yapılan oturma bankı ve çöp kutuları, belediye personeli tarafından monte edildi.

 

DESTEK SÜRECEK

 Sample Image

Yenişehir Belediyesi Daimi Encümeni Mehmet Deviren, öğretmen ve imamların talepleri üzerine çalışmayı yürüttüklerini ifade ederek, “Belediye Başkanımız denetimleri sırasında okul ve camilerdeki eksiklikleri tespit ederek, giderilmesini istedi. Yine öğretmenlerimiz ve cami imamlarımızın da böyle bir talebi vardı. Bizde bu talebe cevap olmak amacıyla Yenişehir sınırları içerisindeki tüm okul ve camileSample Imagere 2’şer adet olmak üzere, toplam 600 adet oturmak bankı ve çöp kutusu dağıttık” dedi. Deviren, kendilerine gelecek talepler doğrultusunda okullara ve camilere yaptıkları desteği sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.