1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yenişehir Belediyesi Diyar Galeria'da Gelirler Şubesi'ni açtı
Yenişehir Belediyesi Diyar Galeria'da Gelirler Şubesi'ni açtı

Yenişehir Belediyesi Diyar Galeria'da Gelirler Şubesi'ni açtı

Yenişehir Belediyesi ilçe halkının belediye hizmetlerine daha kolay erişebilmesini sağlamak için Diyar Galeria’da da Gelirler Müdürlüğü şubesini açtı.

A+A-

Eş Başkan Ülkü Baytaş ve Selim Kurbanoğlu yeni şubede çalışan personelleri ziyaret etti. 

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi yeni açılan belediye hizmet binasının Elazığ Caddesi İplik Mahallesi’ne taşınması üzerine yurttaşların belediye hizmetlerine ulaşmasını kolaylaştırmak amacıyla ilçe merkezinin Ali Emiri 1. Sokak No:20, Yenişehir Mahallesi’nde bulunan Diyar Galeria’da  Gelirler Müdürlüğü şubesini açtı. 

Eş Başkanlar yeni açılan Gelirler Müdürlüğü şubesini ziyaret ederek burada çalışan personellerle  sohbet etti.Ziyarette konuşan Eş Başkan Selim Kurbanoğlu, ’’Bilindiği üzere daha iyi ve kaliteli hizmet üretebilmek için Yenişehir Belediyemize ait ana hizmet binamızı İplik bölgesine yaklaşık 2 ay önce taşıdık.

Belediye hizmet binamızın taşınması üzerine halkımızın ulaşım sıkıntısı çekmeden belediye hizmetlerine ulaşmasını kolaylaştırmak için ilçe merkezinde bulunan Diyar Galeria’da Gelirler Müdürlüğü servisimizin şubesini açtık.Belediyenin halkla iç içe olabilmesi ve daha hızlı hizmet verebilmesi için Gelirler Müdürlüğümüz halkın hizmetindedir.’’ dedi. 

HABERE YORUM KAT