1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yenişehir Belediyesi araç filosunu güçlendirdi
Yenişehir Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Yenişehir Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Hizmetlerin daha hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılabilmesi için yatırımlarını sürdüren Yenişehir Belediyesi aldığı yeni araçlarla, araç altyapısını güçlendirmeye devam ediyor.

A+A-

Her geçen gün ilçede kaliteli temizlik hizmetlerini arttıran Yenişehir Belediyesi , yeni aldığı 5 adet temizlik aracıyla filosunu güçlendirdi.

İlçenin günlük temizlik bakımını güçlendirecek olan bu araçlarla her alanda çevre dostu bir temizlik anlayışı hedefleniyor.Bu kapsamda kullanılmak üzere 4 adet çöp sıkıştırma makinesi ve 1 adet damperli kamyon,Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesinde yapılan törenle tanıtıldı.


Tanıtım törenine Yenişehir Belediyesi Eşbaşkanı Selim Kurbanoğlu,DBP Yenişehir İlçe Örgütü Eşbaşkanı Murat Öndeş,Belediye İş Sendika Başkanı Vezir Perişan,Yenişehir Belediyesi Eşbaşkan Yardımcıları ve çok sayıda meclis üyesi katıldı.


Tanıtım töreninde konuşan Eşbaşkan Kurbanoğlu Yenişehir Belediyesi olarak hizmet kalitesine önem verdiklerini belirterek halka daha iyi hizmet verebilmek amacıyla her geçen gün araç ve ekipmanlarını güçlendirdiklerini ifade etti.


Halk eksenli çalışmalarımız devam edecektir.


Daha kaliteli ve hızlı bir hizmet için çaba sarf ettiklerini belirten Kurbanoğlu şöyle devam etti:” Bugün 4 adet çöp sıkıştırma makinesi ve 1 adet damperli kamyonu da filomuza katarak araç sayımızı arttırdık.Filomuza kattığımız çöp sıkıştırma araçlarının her biri 20 personelin işini yapabilecek seviyededir.İlçemizin genelinde temizlik işlerini daha kaliteli yürütebilmek için araç parkımızı genişletiyoruz.Halk eksenli yürüttüğümüz bu hizmetlerin hem daha hızlı ve ekonomik yürütülebilmesi  hem de  halkımızın beklentilerine cevap olabilmesi için araç sayımızı daha da arttıracağız.Daha temiz bir çevre için hizmetlerimiz devam edecektir. Yeni araçlarımız Yenişehir’e hayırlı olsun” dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler