1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yenilmedi ama gruptan çıkamadı
Yenilmedi ama gruptan çıkamadı

Yenilmedi ama gruptan çıkamadı

DİYARBAKIR- Siirt'te yapılan 19 yaş altı Bölge Futbol Şampiyonası'na katılan Diyarbakır Alipaşaspor, oynadığı 2 maçta berabere kalınca grup birinciliğini kaçırdı.

A+A-

Siirt'te yapılan 19 yaş altı Bölge Futbol Şampiyonası maçlarına katılan Diyarbakır ekibi Alipaşaspor, oynadığı 2 maçta da berabere kalıp kazanamayınca gruptan çıkamadı.

Nusaybin Belediyespor'la 2-2 ve Bingöl Belediyespor'la 1-1 berabere kalan Alipaşaspor, bu maçlardan birini kazansaydı bölge birincisi olacaktı ancak bunu başaramadı. Alipaşaspor Teknik Sorumlusu Fatih Aydeniz, başarılı maçlar çıkarmalarına rağmen gruptan çıkamamalarının büyük şanssızlık olduğunu ifade ederek, “Şans ayağımıza çok geldi ama kullanamadık. Bingöl maçında 2 penaltı kaçırdık. Birini gole çevirebilseydik gruptan çıkardık” dedi.

“SİİRT'TE ÇOK İYİ AĞIRLANDIK”

Alipaşaspor Futbol Şube Sorumlusu Faruk Beytar ise Siirt'te çok iyi ağırlandıklarını belirterek, Siirtli iş adamı Abdülerim Dayan'a teşekkür etti. Beytar, “Bölge şampiyonasında Diyarbakır'ı en güzel şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. Şampiyonada çocuklarımız elinden geleni yaptılar ama bir türlü şansızlıklarını yenemediler yine de ben takımızı başarılı görüyorum.

Antrenörlerimiz Fatih Aydeniz ile Sezai Şenci olmak üzere yüreklerini ortaya koyan sporcularımızı kutluyorum . Ulaşım konusunda katkı sunan Yenişehir Belediyesi'ne ve Siirt'e ulaştığımız günden itibaren tüm zamanını bizlere harcayan, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen eski yöneticilerimizden Siirtli iş adamı Abdülkerim Dayan'a teşekkür ediyoruz” diye konuştu.


(HA-YRT-Y)
 

HABERE YORUM KAT