1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Yenilikçi Bosch su sebili
Yenilikçi Bosch su sebili

Yenilikçi Bosch su sebili

Bosch Ev Aletleri'nin sunduğu yenilikçi RDW1570 Su Sebili, 19 litrelik damacanayı cihazın üstüne yerleştirme zorluğunu tamamen ortadan kaldırıyor.

A+A-
Bosch Su Sebili, sahip olduğu gizli damacana bölümü ile hem çok şık bir görünüm sağlıyor hem de ağır damacanaları kaldırıp indirme derdine son veriyor. Kullanıcılar, su damacanalarını, belleri ağrımadan, son derece zahmetsiz bir şekilde Bosch Su Sebiline yerleştirebiliyor.
 
 
Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, RDW1570 model Su Sebili ile ağır damacanalar yüzünden bel ağrısı çekme derdine son veriyor.
 
Bosch Su Sebili, ürünün alt kısmında bulunan gizli damacana bölümü ile sadece şık ve estetik görünmekle kalmıyor, aynı zamanda, içi 19 litre su ile dolu dev damacanayı kaldırıp cihazın üzerine koyma zahmetini de ortadan kaldırıyor. Su damacanası, çok kolay bir şekilde alt bölüme konulduğunda, su sebili kullanıma hazır hale gelirken, kullanıcılar da belleri ağrımadan su tüketmenin keyfini yaşıyor.
 
Tek bir dokunuşla kesintisiz, 1.1 litre sıcak, 3.6 litre soğuk su
 
Evlerin yanı sıra, ofis, kafe ve restoran gibi işletmelerin kullanımına da uygun olan Bosch Su Sebili, tek bir dokunuşta kesintisiz olarak 1.1 litre sıcak ve 3.6 litre soğuk su alma olanağı sunuyor.
 
420 Watt'lık ısıtma ve 90 Watt'lık soğutma gücü ile sıcak ve soğuk suya her an ulaşabilmeyi kolaylaştıran Bosch Su Sebili, kahve ve çay gibi sıcak içecekler yapmak için su ısıtma derdini ve buzdolabında soğuk su bulundurma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor. Tüm su ihtiyaçlarını sadece damacana alarak karşılayabilen kullanıcılar, bu sayede sıcak suya ulaşmak için doğalgaz veya elektrik gibi ısıtma harcamaları yapmayarak ceplerini, soğuk su için buzdolabında pet şişe kullanmayarak da doğayı koruyorlar.
 
Bosch RDW1570 Su Sebili - Özellikler
 
Plastik, antrasit gövde ve antrasit kumanda paneli
Sıcak - soğuk ve damacanadan direkt su alma imkânı
Kolay değiştirilebilen, alt tarafta gizli damacana bölümü
Isıtma, soğutma ve güç gösterge LED'leri
Soğuk su kapasitesi: 3,6 l/sa.
Sıcak su kapasitesi: 1,1 l/sa.
Soğutma: 10 ºC
Isıtma: 87 ºC
Isıtma gücü: 420 Watt
Soğutma gücü: 90 Watt
Enerji tasarrufu sağlayan soğutma ve ısıtma açma/kapama tuşları
Çocuk kilidi
CE belgeli güvenlik kontrollü
1,80 m kablo uzunluğu
Boyutlar (YxGxD): 104 cm x 31 cm x 36 cm
Ağırlık: 16,2 kg
Tavsiye edilen satış fiyatı: 560 TL
 
(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT