1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yeniceli Diyarbakır'lıları üzdü
Yeniceli Diyarbakır'lıları üzdü

Yeniceli Diyarbakır'lıları üzdü

Spor Toto 2.lig kırmızı gurubu takımlarından Diyarbakır Buyükşehir Belediyespor (Amed SK) takımının başarılı futbolcularından Samet Yenice’lilin kulübüyle anlaşmayıp Aydınspor ile 2 yıllık anlaşma yaptıktan sonraki açıklamasında “ Maddi manevi hakkımızın

A+A-

Samet Yeniceli’inin verdiği mesajın bir bölümü şöyle “ Futbol hayatımın dört yılını geçirdiğim güzel dostluklar edindiğim taraftarlarıyla bütünleştiğim bana her daim sahip çıkan büyük Diyarbakır halkına çok teşekkür ederim.

Futbolda böylesi ayrılıklar var bu ayrılıklara vesile olanlar utansın.Maddi ve manevi hakkımızın yenmesine göz yumanları Allah'a havale ediyorum.Son olarak Diyarbakır sevgisinin gönlümde her zaman devam edeceğini belirtmek istiyorum.” Teşekkürler ediyorum.


Bir gurup taraftar adına bir açıklama yapan Rohat Yılmaz  “ Şahsen tanıdığımız  Samet Yenice’linin böyle bir açıklama yapması bizi üzdü.

 

Demekki çok  zor durumda  kalmışkı bu açıklamayı yapmış. Sözleşmesi biten bir çok futbolcuylada görüştük.Kulüpte alacakları varmış bu ödenmiyormuş. Ödeneceksede indirim yapılmasını  ve ileri tarihlerde ödenmesi söyleniyormuş yönetim tarafından. Futbolcular alacakların istemekte haklılar.

 

Tabiki Diyarbakır’da futbol oynamayı ve  bu kulübe transfer olmak istemezler. Her futbolcu biribirine söylüyor. Bu durumlar biz Diyarbakır’lıları çok üzdü. 2 Ligde kentimizi temsil eden bir kulübün maddi yönden çok yüksek bir kapasitede olması gerekir ve süper lige çıkması lazım. Kentimizin zengin iş adamlarını göreve davet ediyoruz. Çok sevdiğimiz bu külübe el atsınlar .

 

Diğer illere örnek bir takım ile ekip oluşturup yükseltsinler. Alacağı ödenmeyen futbolcular açıklamalarında ve alacaklarını istemektede haklıdırlar. Böyle durumlara düşmemek için her şeyi baştan çözmeli “ dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler