1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yeni yönetimden TOBB ziyareti
Yeni yönetimden TOBB ziyareti

Yeni yönetimden TOBB ziyareti

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Yönetim Kurulu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)'nin Ankara'daki genel merkezini ziyaret ederek TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile görüştüler.

A+A-

Aralarında DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar, Başkan Yardımcıları Şilan Elmas ve Metin Aslan, Meclis Başkan Yardımcısı M. Şerif Sayar, Yönetim Kurulu Üyeleri Kahraman Papatya, Faruk Korkmaz, Mesut Çelik, Mesut Altın, Mehmet Tekin, Aziz Odabaşı, Ercan Tayınlamak ve Şeyhmus Mete ile Genel Sekreter Mehmet Aslan'ın bulunduğu DTSO heyeti, geçtiğimiz Cumartesi günü Ankara'ya giderek, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'yu ziyaret etti.

TOBB merkezinde kabul edilen DTSO yeni yönetimi, sürmekte olan projelerin yanı sıra yeni dönemde başlayacakları projeler hakkında da Hisarcıklıoğlu ile görüş alışverişinde bulundu.

Odanın yeni bir hizmet binasına ihtiyaç duyduğunu dile getiren DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar, bu konuda çalışmalara başladıklarını dile getirerek, Hisarcıklıoğlu'dan yeni bina konusunda destek sözü aldı.

Gün boyunca, diğer illerin oda ve borsalarından gelen heyetlerle de çeşitli konularda görüşmeler yapıldı.

diyarbakr-tso-heyeti-4.jpg

HABERE YORUM KAT