1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yeni şube müdürlerinin isimleri belli oldu
Yeni şube müdürlerinin isimleri belli oldu

Yeni şube müdürlerinin isimleri belli oldu

DİYARBAKIR- Milli Eğitim Bakanlığı tarafından son yapılan atamalarla Diyarbakır'ın Silvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde vekaletle yürütülmekte olan şube müdürlüklerine atama yapıldı.

A+A-

Silvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 2 olan şube müdürlüğü sayısı ise Bakanlıkça 3'e çıkarıldı.
Silvan Milli Eğittim Şube Müdürlüğü'ne Batman'ın Beşiri Kız Meslek Lisesi Müdürü Akın Arı, Diyarbakır İMKB İmam Hatip Anadolu Lisesi'nde öğretmen olan Mesut Tavlar ile Ankara'nın Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli Seyithan Güzel atandı.

Atamaları yapılan Şube Müdürleri görevlerine başlarken, daha önce görevi vekaleten yürüten şube müdürleri Nimet Polattağ 100. Ortaokulu Müdürlüğü'ne, Hejar Eskiyecek YİBO Baş Şube Müdürlüğü'ne atandı. Silvan Milli Eğitim Şube Müdürlüğü'ne atanan Akın Arı, "Silvan ilçesine atandığım için memnunun, Silvan büyük bir ilçe. Bundan sonraki bilgi ve deneyimlerimi Silvan eğitimi için harcayacağım" dedi.

19 yıllık eğitimci olduğunu belirten Mesut Tavlar ise, "Silvan geçmiş tarihiyle çok önemli ve tarihi bir ilçemizdir. Silvan'a yabancı bir insan değilim. Bölgenin ve ilçenin eğitimini iyi bildiğim için sinerjimi bundan sonra Silvan eğitimi için harcayacağım. Bu bir ekip işidir iyi bir ekiple iyi çalışmalar kazandırıp, Silvan'ın eğitim çıtasını daha yükseklere taşımak için gayret sarf edeceğiz" diye konuştu.
(İHY-YRT-AŞ-Y)

HABERE YORUM KAT