1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yeni sezon hazırlıkları başladı
Yeni sezon hazırlıkları başladı

Yeni sezon hazırlıkları başladı

31 Ağustos 2014 tarihinde başlayacak yeni sezon için hedefini ligi şampiyon tamamlayıp Bank Asya'ya doğrudan çıkmak olarak belirleyen takım, sezonu Kocaeli Green Park Kartepe'de kampa girdi.

A+A-
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Çoşkun Demirbakan ile yardımcı antrenörler Yaşar Akçura,Deniz Doster, Hüseyin Kaya ve Mesut Önal, yönetiminde 2014 - 2015 sezonunun ilk hazırlık idmanına çıktı.
 
FUTBOLCULARDAN BANK ASYA SÖZÜ
 
Futbolcular da bu kadar önemli yatırım yapan ve geleceğe dair büyük hedefleri olan bir kulübe geldikleri için çok mutlu olduklarını belirterek, muhteşem taraftara layık olmak adına çok çalışacaklarını ifade ederek sezon sonunda takımın Bank Asya'da olacaklarının sözlerini verdiler. 
 
TAKIM İLK İDMANINA ÇIKTI
 
Sezonun ilk idmanını yapan takım kros çalışması yaptı. İki etap halinde kamp yapacak olan takımın ilk etap kampı 27 Temmuz'da sona erecek. Bayram nedeniyle futbolculara verilecek 3 günlük Bayram izinlerin ardında takım 31 Temmuz'ta ise Kızılcahamam Patalya'da toplanacak. İkinci etap kampı 14 Ağustos'ta tamamlanacak ve takım lig hazırlıkları için Diyarbakır'a dönecek. Takım, 1 ay devam edecek kampta en az 7 özel maç yapmayı amaçlıyor. 
 

HABERE YORUM KAT