1. HABERLER

  2. ÇÖPLÜK

  3. Yeni ismi benimsenmiyor
Yeni ismi benimsenmiyor

Yeni ismi benimsenmiyor

Spor toto 3.lig 2. Grup kulüplerinden Yeni Diyarbakırspor yönetiminin TFF’ye kulübün isminin Diyarbekirspor olarak değiştirmesi başvurması taraftarları arasında benimsenmedi.

A+A-

47 . Yılını kutlayan Diyarbakırspor’un devamı olan Yeni Diyarbakırspor’un  isminin değiştirilmesine  Diyarbakır’da sıcak bakılmazken Yeşil - Kırmızılı taraftarlardan bir gurup adına bir açıklama yapan Salih Süren (17) , Biz 47 yıllık kulübümüzün isminin değiştirilmesine karşıyız diyerek,  “ Bizlerde Azrailler grubunun bir parçasıyız.

Diyarbakırspor adına yapmayacağımız şey yoktur. Bizim mana veremediğimiz konu bir kulübün isminin değiştirilmesi konusu taraftarlarının oyuna sunulur. Bizce hiçte böyle şeye gerek yoktur. Bize danışılmadığı için aramızda kırgınlıklar çıkacaktır.Konu bizce çok önemlidir. Neden icap ediyor bu isim değişikliği.Bir çoğumuz bu işe karşıyız. Şanlı şöhretli süper bir mazisi olan Diyarbakırsopr’umuzun nasıl olurda bir kalemde ne düşünülmüşse yönetim tarafından isim değişiklikliği için TFF başvurulmuş Diyarbekirspor olsun diye. Bu işe bir mana veremedik. Bu işi benimsemedik ve tasvip etmedik etmeyeceğizde “ dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler