1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yeni Diyarbakırspor ile her zaman kardeşiz
Yeni Diyarbakırspor ile her zaman kardeşiz

Yeni Diyarbakırspor ile her zaman kardeşiz

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Cemal Doğrul, 3. Lig 3. Grup'ta yer alan Yeni Diyarbakırspor ile Büyükşehir Belediyespor'u düşman yapmaya çalışan zihniyetler olduğuna dikkat çekerek,

A+A-

Doğrul, takımın da kenti temsil ettiğini ve kardeş olduğunu belirterek, "Orada arkadaşlarımız ve dostlarımız var. Daima görüşüyoruz, istişare yapıyoruz, yardımlaşıyoruz. Akrabalık derecemiz de var. Aramıza nifak sokmaya çalışanlar asla amaçlarına ulaşamaz. Biz, birbirimize düşmeyiz. Bunun için sebep yok. Kimin maçına ne kadar taraftar gitmiş bunları polemik yapanlar yanlış yapar ve kendileri ezilir. Bizim aramızda böyle bir polemik olmaz. İki takım da bu kenti temsil ediyor ve başarılı olmaları kent adına kazanç olacak" dedi.

ZİRVE YARIŞINDAN KOPMADIK
Cemal Doğrul, arka arkaya alınan galibiyetlerin takıma iyi hava getirdiğini de belirterek, kazanmaya devam etmeleri halinde şampiyonluk yarışına ortak olacaklarına inandıklarını söyledi. Bayrampaşa maçı için taraftardan destek isteyen Doğrul, "Liderle aramızda 10 puan var ve önümüzde oynanmamış 22 maç var. 3 puanlık sistemde her şey değişebilir. Bizi yenen takımların düşüşü ortada. Bu grupta dengeler her zaman değişebilir. Yeter ki galibiyet serisine devam edelim. Bayrampaşa maçında tüm taraftarlarımızdan destek bekliyoruz" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT