1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yeni Diyarbakır gençleri tam gaz
Yeni Diyarbakır gençleri tam gaz

Yeni Diyarbakır gençleri tam gaz

Spor Toto 3.lig 2. Grubu takımlarından Yeni Diyarbakırspor'un alt yapı gençleri Alt yapı koordinatörü Enver Aylak, nezaretinde yoğun bir tempoda sürdürülüyor.

A+A-

Diyarbakır'da geçen hafta başlayan U – 14 maçlarını oynamaya devam eden, 18 Mart' a başlayacak olan U – 19 maçlarına katılacak Yeni Diyarbakırspor'un U – 14 ile U – 19 gençleri teknik heyetleri Enver Aylak ile Yunus Karaaslan nezaretinde seyrantepe sentetik sahaad sürdürülüyor.

Alt yapı koordinatörü Enver Aylak,yapmış olduğu açıklamada, “ Yeni Diyarbakırspor kulübü alt yapısında bulunan gençler yaş kategorilerine göre haftanın belirli gün ve saatlerinde bizim nezaretinde çalışmalarını sürdürmektedirler. Tüm gençlerimizin başarıya ulaşabilmesi için elimizden gelen çabeyi sarf ediyoruz. Futbolu herşeyi ile öğretiyoruz.

Bizim için önemli olan gençlerimizin bünyemizde yetişip kümübümüze katkı sonmalarıdır. Yönetim kurulumuz bizlerden hiç bir şeyi esirgememektedir. Kadrolarımızda yetenekli gençler bulunmaktadır. Diğerlerininde en iyeleri olması için yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Diyarbakırspor kentimizin köklü kulübüdür. Gençlerimizin velileri onları bizlere getirip teslim etmektedirler. “ dedi.

(Diyarinsesi.org MY)
 

HABERE YORUM KAT