1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yaz'ın Öyküsü dizisindeki ilginç hata
Yaz'ın Öyküsü dizisindeki ilginç hata

Yaz'ın Öyküsü dizisindeki ilginç hata

Yaz'ın Öyküsü dizisinde anne-kızı oynayan Vildan Atasever ile Ece Çeşmioğlu’nun gerçek yaşları herkesi şaşırttı. Vildan Atasever henüz 33 yaşında, yeni dizisinde kızı rolünü oynayan Ece de 24 yaşında... Dizide anne kızı oynayan iki oyuncunun arasında sade

A+A-

Yaz'ın Öyküsü dizisinde inanılmaz mantık hatası! Dizide anne rolünü canlandıracak Vildan Atasever 33 yaşında, kızı rolünü oynayacak Ece Çeşmioğlu ise 24 yaşında… Yaz ekranı artık iyiden iyiye ısınmaya başladı. Sezon boyunca devam eden dizierin bazıları final yaptı bazıları tatile girdi. Onların yerine de yeni yapımlar seyirciyle buluşmaya başladı.


VİLDAN ATASEVER’DEN BİR İLK


Yaz sezonunun tanıtımı sırasında en çok konuşulan konulardan biri de yeni başlayacak Yaz’ın Öyküsü dizisi oldu. Konusu ve kadrosu bir yana bu diziyle ilgili en çok gündeme gelen konu iki başrol oyuncusu arasındaki yaş farkıydı. Bir süredir ekrandan uzakta olan Vildan Atasever bu dizide ilk kez “anne” rolünde kamera karşısına geçiyor.

 

ARADAKİ YAŞ FARKI 9

Kızı rolünde ise bir dönemin çocuk oyuncusu Ece Çeşmioğlu var. Bu ikilinin bunca tartışılmasının nedeni ise aralarında sadece 9 yaş fark olmasıydı. Bir başka deyişle Atasever, yeni yetme bir kız annesi rolü için çok genç bulundu.

fft16_mf5766809.jpeg

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler