1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yaz'ın Öyküsü birinciliği bırakmıyor!
Yaz'ın Öyküsü birinciliği bırakmıyor!

Yaz'ın Öyküsü birinciliği bırakmıyor!

Kanal D'nin yeni fenomenleri arasında yer alan dizi Yaz'ın Öyküsü ekrana gelen 6. son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Yaz'ın Öyküsü son bölümde canlı yayında şok eden anlar yaşandı. İşte Yaz'ın ÖYküsü son bölümde izleyemedikleriniz.

A+A-

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu İlker Arslan, Cem Görgeç, Nergis Otluoğlu Akoğlu, HASAN Cömert,  Gamze Arslan’ın kaleme aldığı, başrollerinde Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Yaz’ın Öyküsü” yayınlanan yeni bölümü ile Pazar akşamının galibi oldu.
 
Beğeni ile izlenen dizi, Tüm Kişiler’de yüzde 3.28 reyting ve 13.41 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de ise 3.78 reyting ve 16.53  izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.
 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Nevra, Mert’i ve Yaz’ı yanına almak için Saniye’ye iş birliği teklif eder. Bu teklifle Saniye hem Yaz’dan hem de borçlarından kurtulma niyetindedir.
 
Mert araya girerek Ferhat’ın Umut’tan özür dilemesini ve Yaz’la barışmalarını sağlar. Bu durum Ekim’i bir hayli rahatsız eder. Genç kız, küçük oyunlarına bir yenisini daha ekler ve Yaz’ın Ferhat’ın karşısında zor duruma düşmesine sebep olur.
 
Mert, kızının eğitimi için annesi Nevra’nın isteklerine boyun eğmeye başlar. Yaz, annesine karşı olan öfkesini bu sefer çok başka bir şekilde ortaya koyar. Kızının göstermiş olduğu tepki herkesi şoka sokarken, Umut ise yıkılır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler