1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yaz'ın Öyküsü 4. yeni bölüm
Yaz'ın Öyküsü 4. yeni bölüm

Yaz'ın Öyküsü 4. yeni bölüm

Ekranların merakla beklenen dizisi Yaz'ın Öyküsü yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Heyecan dolu yeni bölümü ile Pazar akşamı kaldığı yerden devam edecek Yaz'ın Öyküsü 4. Bölüm fragmanı nefes kesti. Dizide bu hafta, Umut, Yaz’ı kazanmaya çalışırken,

A+A-

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu İlker Arslan, Cem Görgeç, Nergis Otluoğlu Akoğlu, Hasan Cömert ve Gamze Arslan’ın kaleme aldığı, başrollerinde Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı dizisi “Yaz’ın Öyküsü” yayınlanan üçüncü bölümü ile Pazar akşamının galibi oldu.

 
Beğeni ile izlenen dizi, Tüm Kişiler’de yüzde 3.51 reyting ve 15.49 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de ise 3.47 reyting ve 19.46 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.

Yaz'ın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı izle


Yaz’ın Öyküsü, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Yaz'ın Öyküsü 4. Bölüm Özeti

Umut ile Mert’in konuşmalarını duyan ve babasının kendisi için savaşmayacağını öğrenen Yaz yıkılır. Kimseyi dinlemeden çekip giden Yaz’ı yurtta da sorunlar beklemektedir. Sürpriz bir ismin Ferhat ile Yaz’ın konuşmalarını duyması ortalığı birbirine katar. Babasına duyduğu hayal kırıklığı ve yurtta yaşadığı olaylar Yaz’ı iyice deliye çevirir.  Söylediklerinden pişman olan Mert ise kızının gönlünü almak için harekete geçer. Yaz ile ilgili Tunç’un desteği ve sürpriz teklifi Umut’u çok mutlu eder. Ancak  velayet davası ve işindeki  sıkıntılar büyüyerek devam etmektedir. Doğu’nun mirasını Yaz’a bırakmasını kontrol altına almak isteyen Nevra ise torununu etkilemek için planlarına başlar. Nevra, Yaz’ın herkesle tanışması bahanesiyle evinde bir yemek organize eder. Bu yemekte Yaz’ın yaptığı açıklama ise herkesi şaşkına çevirir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler