1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yaz’ın Öyküsü 4. yeni bölüm
Yaz’ın Öyküsü 4. yeni bölüm

Yaz’ın Öyküsü 4. yeni bölüm

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve tek hayali özgürlüğüne kavuşmak olan Yaz’ın hikayesinin konu alındığı Yaz’ın Öyküsü dizisinin yeni bölümü için heyecan dorukta. Ekranların merakla beklenen dizisi Yaz’ın Öyküsü 4. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Diz

A+A-

Kanal D’nin yeni dizisi “Yaz’ın Öyküsü” 4. yeni bölümünde Ferhat aşkını itiraf ediyor! Merakla beklenen Yaz’ın Öyküsü” 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yaz’ın Öyküsü yeni bölümü  ile 26 Temmuz Pazar  akşamı saat 20:00'de ekrana gelecek. Her şeyden habersiz, 18 yıldır yetiştirme yurdunda büyüyen Yaz karşısında ailesini görünce ne yapacağını şaşırır.

Umut ile Mert’in konuşmalarını duyan ve babasının kendisi için savaşmayacağını öğrenen Yaz yıkılır. Kimseyi dinlemeden çekip giden Yaz’ı yurtta da sorunlar beklemektedir. Sürpriz bir ismin Ferhat ile Yaz’ın konuşmalarını duyması ortalığı birbirine katar. Babasına duyduğu hayal kırıklığı ve yurtta yaşadığı olaylar Yaz’ı iyice deliye çevirir.  Söylediklerinden pişman olan Mert ise kızının gönlünü almak için harekete geçer. Yaz ile ilgili Tunç’un desteği ve sürpriz teklifi Umut’u çok mutlu eder. Ancak  velayet davası ve işindeki  sıkıntılar büyüyerek devam etmektedir. Doğu’nun mirasını Yaz’a bırakmasını kontrol altına almak isteyen Nevra ise torununu etkilemek için planlarına başlar. Nevra, Yaz’ın herkesle tanışması bahanesiyle evinde bir yemek organize eder. Bu yemekte Yaz’ın yaptığı açıklama ise herkesi şaşkına çevirir.

YAZ'IN ÖYKÜSÜ 4. BÖLÜM FRAGMANI


YAZ'IN ÖYKÜSÜ GENEL KONUSU

Yaz tek başına ve özgür kalmayı düşlerken bir anda karşısında yıllarca televizyonda gördüğü ve hiç sevmediği televizyon yüzü Umut Erpek’i görür. Annesi olan Umut Erpek’i ve Mert Aladağ’ı karşısında gören Yaz, başlangıçta bu olmayan aileye bomba gibi düşer. Annesinin hiç sevmediği bir kadın, babasının da babalık duygusundan uzaktan yakından ilgisi olmayan bir adam, Mert olduğunu anlayınca önce onlarla çatışacak, daha sonra da bu aileyi kurmak için elinden geleni yapacaktır. Anne ve babasına ebeveyn olmayı öğretmeye çalışan Yaz, bir yandan da asıl çevresi olan Ekim, Ferhat, Caner ile yeni girdiği üniversitenin yakışıklı çocuğu Ege ve arkadaşları arasında kalacak, yeni başlayacağı üniversite hayatında kültürel anlamda ciddi çatışmalar yaşayacaktır.

Aynı şekilde Umut ve Mert, 18 sene boyunca birbirlerini görmemiş iki insan ve zıt karakterler olarak çatışmaya devam edecek, bugün hayatlarındaki engellerinden dolayı içten içe birbirlerine sevgi duysalar da bir türlü düzgün bir ilişki kuramayacaklardır. İkilinin bu durumunda anneleri Saniye ve Nevra’nın da güçlü etkileri olacak; çocukların aile olmasını, Yaz’ı hayatlarına sokmalarını kendilerince yorumlayacak ve harekete geçeceklerdir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler