1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yaz’ın Öyküsü 4. bölüm
Yaz’ın Öyküsü 4. bölüm

Yaz’ın Öyküsü 4. bölüm

Yaz'ın Öyküsü 4. bölüm fragmanı çıktı. Bu hafta Umut'un zor bir karar vermesi gerekiyor. Yaz ise büyük bir tehlike içinde! Sonunda, beklediği fırsatı elde eden Yaz, anne ve babası ile ilk kez baş başa kalıyor. Kıskançlık krizine giren Ferhat ise Yaz ve Um

A+A-

26 Temmuz akşamı ekrana gelecek Yaz’ın Öyküsü 4. bölüm Yaz’ın önceki bölümde getirdiği şart nedeniyle büyük bir değişiminbaşlangıcı olacak. Umut’un Tunç ile ilişkisini yeniden değerlendirmesi gerekiyor.


Bunun dışında Yaz yeni bölümde Ferhat’ı bırakacak ve her şeyi bitirecek ama Ferhat’ın ise Yaz’ı büırakmaya niyeti yok ki Yaz’ı yeni bölümde büyük bir tehlike bekliyor. Ferhat eline silah alacak!


Yaz’ın, açıklaması herkesin üzerinde büyük bir şok etkisi yaratırken, kızlarının kararı karşısında Umut ve Mert, ne diyeceklerini bilemezler. Ferhat’ın Ege ve Yaz’ın arkadaşlığına verdiği tepki,  Ekim’inde bazı gerçeklerle yüz yüze gelmesine sebep olur.

Ekim'le arası açılan Yaz, çareyi annesine gitmekte bulur. Bu sırada Mert’in de orada olması ve Yaz’ın hastalanması, genç kızın ailesi ile birlikte vakit geçirmesini sağlar. Geçirdikleri vakit, Yaz için büyük bir mutluluk olur. Ancak bu durum fazla uzun sürmez. Yaşadığı hayal kırıklığı sonucunda Ege ile görüşen Yaz’ı bambaşka sürprizler beklemektedir.  Yaz ve Ege’nin birlikte olduğunu öğrenen Ferhat ise deliye döner ve herkesi tehlikeye sokacak bir adım atar.

fft16_mf5880799.jpeg

YAZ’DAN ANNESİNE AĞIR SÖZLER

Yaz’ın Öyküsü dizisinin yeni bölümünde Yaz, annesine ağır bir söz söyleyecek: “İyi anne üç günlük nişanlısı uğruna kızını satmaz. Gerekirse çocuğu uğruna canını bile verir.” Bu sözler Umut’u nasıl etkileyecek? Bakalım Yaz’ın Öyküsü yeni bölümde Umut Tunç’u bırakacak mı?

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler