1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yaz'ın Öyküsü 1. yeni bölümü
Yaz'ın Öyküsü 1. yeni bölümü

Yaz'ın Öyküsü 1. yeni bölümü

Kanal D ekranlarına damgasını vuracak Yaz'ın Öyküsü dizisi ilk bölümü ile bu akşam saat 20:00'de başlıyor! Merakla beklenen Yaz'ın Öyküsü 1. bölüm fragman videosu haberimizde izleyebilirsiniz. Heyecanın dorukta olduğu ilk bölümü ile Yaz'ın Öyküsü dizisi i

A+A-

Yaz'ın Öyküsü bugün saat 20:00'de Kanal D'de başlıyor!  Merakla beklenen Yaz'ın Öyküsü 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide bu akşam, Yaz, 18 senedir hiç görmediği annesi Umut ve babası Mert’le tanışır. Detaylar ve yeni gelişmeler haberimizde...

Yaz'ın Öyküsü 1. Bölüm Fragmanı - İzle

Kanal D’nin, yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu İlker Arslan, Cem Görgeç, Cenk Boğatur ve Gamze Arslan’ın kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı, yeni dizisi “Yaz’ın Öyküsü” 1. bölümü ile bu akşam izleyiciyle buluşuyor.

Yaz'ın Öyküsü 1. Bölüm Özeti

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve en büyük motivasyonu özgürleşip, kendi ayakları üzerinde durmak olan Yaz’ın bu hayali, yurtta da sorun çıkarması yüzünden erkene alınır. Tam da işlerin sarpa sardığı bir anda gerçekleşir. Bir anda kendilerini köşeye sıkışmış bulan Yaz ve Ekim; Caner ve Ferhat’la yurt dışına, Almanya’ya kaçma planlarını harekete geçirmeye başlarlar. Bu sırada, yakın arkadaşı Ekim’in her sabah izlediği, Yaz’ın da zerre kadar sevmediği Umut Erpek’in meşhur ‘Umudunu Kaybetme’ programında Yaz’ın bilmediği, göremediği bir olay cereyan eder.

Umut Erpek’i canlı yayında arayan bir hemşire, Umut’a 18 yıl önce ölü doğduğu kızının aslında hayatta olduğunu ve adı Yaz olan bu kızın, çocuk esirgemeye verildiğini söyler. Geçmişte doğum sırasında kaybettiği kızının peşine düşen Umut, henüz 18 yaşındayken Mert’le yaşadığı tek gecelik birliktelikten olan kızının, Mert’in babası Doğu tarafından ölü gösterildiğini öğrenir. Bu süreçte yıllarca nefretini diri tuttuğu, geçmişte kendisini hamileyken yarı yolda bırakıp giden Mert’le karşılaşan Umut için sert yüzleşmeler gerçekleşir.

 
Dizinin Genel Konusu:

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve en büyük isteği özgürleşip kendi ayakları üzerinde durmak olan Yaz’ın bu hayalleri, isteğinin çok dışında gerçekleşir.  İşlerin karmakarışık olduğu bir dönemde Yaz, 18 senedir hiç görmediği annesi Umut  ve babası Mert’le  tanışır. Umut ve Mert de tıpkı Yaz gibi, senelerdir birbirlerinden habersiz yaşamışlardır. Başta anne ve babasını kabullenmekte zorlanan Yaz, zaman geçtikçe onlarla aile olabilmek için elinden gelen yapacaktır.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu:

Yapım????: D Yapım

Yapımcı: E. Ayşe Durmaz

Uygulayıcı Yapımcı?: Ayşıl Tay

Yönetmen???: Yağız Alp Akaydın

Senaryo??: İlker Arslan, Cem Görgeç, Cenk Boğatur ve Gamze Arslan

Görüntü Yönetmeni: Kemal Sözen

Sanat Yönetmeni?: Murat Güney

Müzik: Atakan Ilgazdağ

Oyuncular??: Vildan Atasever (Umut), Tansel Öngel (Mert), Ece Çeşmioğlu (Yaz), Çağdaş Onur Öztürk (Tunç), Tuğçe Açıkgöz (Ekim), Tarık Ündüz (Ferhat), Deniz Gürzumar (Caner), Batuhan Ekşi (Ege), Ayşegül İşsever (Nevra), Zühtü Erkan (Doğu), İncilay Şahin (Saniye), Zehra Daştan (Armağan), Elit Çam (Selin), Zeynep Kaçar (Peri), Burcu Ergenekon (Türkan) ve Gönül Ülkü (Parla)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler