1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yazgan: 'Diyarbakır'da görev yapmak bir güzellik'
Yazgan: 'Diyarbakır'da görev yapmak bir güzellik'

Yazgan: 'Diyarbakır'da görev yapmak bir güzellik'

Çanakkale'nin Biga ilçe Devlet Hastanesi'nden Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gönüllü tayin isteyen Ortopedi Uzmanı Doktor Ahmet Özyazgan Diyarbakır'da görev yapmanın ayrı bir güzellik olduğunu belirtti.

A+A-

Tıbbı teknolojik cihazlar ile donatılan ve bölgeye hizmet veren, günde binlerce hastaya şifa olan Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktor kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Çanakkale Biga'da Ortopedi Uzmanı olarak görev yapan Doktor Ahmet Özyazgan kendi isteğiyle Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne tayinini isteyerek göreve başladı. Güleryüzlülüğü ile kısa zaman içerisinde hastaların gönlünde taht kurmayı başaran Özyazgan, hastalarının şifa bulup hastaneden ayrılmasının kendisini doyasıya mutlu ettiğini söyledi.

Kendilerine ödülün hastaların mutluluğu olduğunu söyleyen Özyazgan, “İstanbul Tıp Fakültesi Çapa'dan mezun olduktan sonra Van'da pratisyenliğimin mecburi hizmetini yaptımsrwfnr yapln a pAtaüranarının ıycaklğı ı osamnmiytini ybildğimibçi nv donunu hearzaman ioktor kihisyac olauğunu bezıypecsletanladımı
Kiyarbakır EKamuhastanederiBigriğim Geel aseketuri 2Doç.Dr MuhamendGülell Kutopluşiunarınsöyledi.

< YORUM KAT/h1>class="conment-_ontent">crow="c6" layceolder""YaORUMUNUZ"max-de gh="260">