1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yavuz Bingöl suskunluğunu bozdu
Yavuz Bingöl suskunluğunu bozdu

Yavuz Bingöl suskunluğunu bozdu

Ünlü sanatçı Yavuz Bingöl kendisine yönelen eleştirilere bir televizyon programında cevap verdi.

A+A-

CNN Türk’te bir programa takılan Yavuz Bingöl Cumhurbaşkanı Erdoğan’la olan yakınlığından dolayı kendisine yöneltilen eleştirilere ‘Sosyal medya bana göre değil, bu son olaylardan sonra Twitter'ı kapattım. İki yıl önce kapattım. Aptalca sorgulayanlar var. Onlara ayıracak vaktim yok benim.’ şeklinde cevap verdi.


Sosyal medya üzerinden yazılan 'Yavuz Bingöl'ü de kaybettik Allah rahmet eylesin'cümlesinin kendisini çok etkilediğini ifade eden ‘Ahmağın biri böyle bir mesaj çekmiş. 'Ben bu aptallarla mı uğraşacağım? bu insanlar kim' deyip kapattım’ dedi.


BENDEN ÖNCE AHMET KAYA’YA DA AYNI ŞEYİ YAPTILAR


Sosyal medya hesaplarını kapattığını söyleyen Yavuz Bingöl hakkındaki sert eleştirilerle ilgili olarak ‘Sosyal medya bana göre değil, bu son olaylardan sonra Twitter'ı kapattım. İki yıl önce kapattım. 'Yavuz Bingöl'ü de kaybettik Allah rahmet eylesin' cümlesi beni çok etkiledi. 'Ben bu aptallarla mı uğraşacağım?' deyip kapattım. Bu bence aptalca bir sorgulama. Sosyal medya beni de tıpkı Ara Güler gibi acımasızca yargıladı. Şimdi Ara Güler'e de aynı şeyi yaptılar, Şener Şen'e de.. Benden önce Ahmet Kaya'ya da yaptılar’ dedi.


Ünlü sanatçı verdiği tüm röportajların arkasında olduğunu söylerken ‘Ne dediysem arkasındayım. Ne yalakalığım kalmış ne adiliğim kalmış. Bugüne kadar yaptıklarım bir çırpıda yok edilmeye çalışıldı’ ifadesini kullandı.
Bingöl ‘Yanımda olanlar da oldu. Gülten Kaya, Olgun Şimşek hiç ayrılmadı yanımdan. Sayın Cumhurbaşkanımızla çekilmiş bir fotoğraf yüzünden adamlara alınmayacak şeyler yaptılar. Ayıptır yapılanlar. Ben siyah beyaz arasındaki o gri bölgede yaşamaya devam edeceğim.Zamanında Süleyman Demirel'in resepsiyonuna da gittim ama eleştirilmedim. Neden? Çünkü Türkiye iyi bir yere gidiyor.Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı olsa sağcı bir kişi elini sıkamayacak mı? Böyle bir saçmalık olamaz. Şimdi ortada bir başarı var. 13 yıllık bir başarı var. Yanyana gelip bir şey konuşuldu. Dolmabahçede ilk kez bir başbakan sanatçıları toplayıp sorunu nasıl çözeriz diye soruyor. Böyle bir şey görüldü mü? Her şeye tu kaka dersen olmaz’ dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler