1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. YATIRIMDA OTOMATİK PARA TRANSFERİ DÖNEMİ
YATIRIMDA OTOMATİK PARA TRANSFERİ DÖNEMİ

YATIRIMDA OTOMATİK PARA TRANSFERİ DÖNEMİ

InvestAZ Menkul Değerler yatırımcıların yaşadığı para transferi sorunlarını göz önünde bulundurarak dünyada ilk defa 7x24 Otomatik Para Transferi uygulamasını getirmiştir.

A+A-

InvestAZ Menkul Değerler yatırımcıların yaşadığı para transferi sorunlarını göz önünde bulundurarak dünyada ilk defa uygulamasını getirmiştir.

 

Otomatik Para Transferi ile yatırım yapmak için mesai saatlerini beklemek zorunda değilsiniz. InvestAZ’de gece gündüz, haftasonu, bayram tatilinde bile yatırım hesabınızı fonlamanız mümkün.

 

Bankanız hangisi olursa olsun, sahip olacağınız tek bir kodla, yatırım hesabınızı kolayca fonlayabilirsiniz.

 

ANLAŞMALI BANKALAR İLE 7x24 PARA TRANSFERİ

Anlaşmalı bankalar ile Akbank, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası ile InvestAZ yatırım hesabınıza yapacağınız havale, 7x24 anında otomatik olarak transfer edilir, yatırım yapmak için mesai saatlerini beklemek zorunda kalmazsınız.

 

 

OTOMATİK PARA TRANSFERi NASIL YAPILIR?

InvestAZ’de Yatırım hesabınızın açılışında sizin için tanımlanan, “ AZ….TRF “ otomatik para transferi koduyla, paranızı 7 gün 24 saat anında yatırım hesabınıza güvenli olarak aktarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bankadan işlemi gerçekleştirirken, açıklama bölümüne ”AZ….TRF “ kodunuzu yazmak.

 

 

HER YERDE YATIRIM

yatırım kuruluşu tüm bu karışıklıkları sadeleştiren ve yatırımı kolaylaştıran bir yatırımcı dostu ‘InvestOR’ uygulamasını geliştirmiştir. Bu uygulama hem bilgisayardan hem de cep telefonundan kullanılabilen, yatırımları tek bir ekrandan yönetebildiğiniz bir uygulama. ‘InvestOR’ uygulaması ile toplam paranız ne kadar, bunun ne kadarı yatırımda, ne kadarı serbestte, yatırımlarınızın yüzde kaçı hisse senedinde, forex’te gibi bilgilere ulaşmanız mümkün.

 

HABERE YORUM KAT