1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yasin Yavuz’dan Ensarioğlu’na ziyaret
Yasin Yavuz’dan Ensarioğlu’na ziyaret

Yasin Yavuz’dan Ensarioğlu’na ziyaret

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Diyarbakır İl Başkanı Yasin Yavuz AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu’nu bürosunda ziyaret etti.

A+A-

1 Kasım seçimleri sonrası AK Parti’den Diyarbakır milletvekili seçilen Galip Ensarioğlu’na ziyaretler sürüyor. Diyarbakır’ın başarılı işadamlarından Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Diyarbakır İl Başkanlığı görevini yürüten Yasin Yavuz’da AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu’nu makamında ziyaret ederek hem tebrik etti hemde yaptıkları çalışmalar hakkında Ensarioğlu’nu bilgilendirdi. 


Diyarbakırlı gençler ile ilgili sporsal faaliyetler adına yaptıkları çalışmaları Ensarioğlu’na aktaran Başkan Yavuz, Ensarioğlu’nun taktirini aldı. Ensarioğlu ile görüşmesinde amaçlarının Diyarbakırlı gençleri  spora yönlendirmek olduğunu belirten Yavuz, “Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonunun Diyarbakır şubesi olarak Sayın vekilimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ziyarette Diyarbakır için yaptığımız projelerimizi sunduk. Gençlerimizi spora yönlendirdiğimizi bunun için mücadele ve etkinliklerin yanı sıra seminerler düzenlediğimizi vekilimize aktardık. Kendisi de çalışmalarımızı çok beğendi ve her zaman projelerimizde yanımızda olacağını belirtti. Bizlerde Diyarbakırlı dernekler olarak her zaman sayın vekilimizin yanında olacağımızı söyledik” diye konuştu.
 
Ziyaretten duyduğu  memnuniyeti dile getiren AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu ise, “Diyarbakır için yapılan her çalışmayı taktir ediyoruz. Diyarbakır’ımıza yardımcı olan herkesin arkasında ve yanında duracağız. Sevgili kardeşimiz Başkan Yasin Yavuz beyi de taktir ediyorum ve Diyarbakırlı gençlerimiz için yaptığı çalışmalardan dolayı da teşekkür ediyorum. Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Güneydoğu Anadolu Başkanlığı’na İş adamı Yasin Yavuz  getirilmesinden dolayı AK Parti’den Diyarbakır milletvekili seçilen Galip Ensarioğlu Yavuz’u tebrik etti hayırlı olsun diyerek, her zaman projelerinin de destekçisi olacağımızı belirtmek istiyorum” diye konuştu. 


 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler