1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yasemin Yalçın amansız hastalığa yakalandı
Yasemin Yalçın amansız hastalığa yakalandı

Yasemin Yalçın amansız hastalığa yakalandı

Tiyatro Sanatçısı Yasemin Yalçın, tıpta tedavisi bulunmayan Fibrominyenji (kas ve bağ dokusu hastalığı) nedeniyle hareketsiz kalmaya başladığını söyledi.

A+A-

Yasemin Yalçın çaresiz hastalığa yakalandı

Ünlü sanatçı, bir aile dostlarının tavsiyesiyle geldiği Yatağan'daki Bio Enerji Uzmanı Mehmet Yaslan tarafından tedavi edilmeye başlandı. Yasemin Yalçın kendisi gibi tiyatrocu eşi İlyas İlbey ve küçük kızları Eda ile birlikte Yatağan'a gelerek alternatif tıpa çözüm olarak gösterilen bio enerjiden faydalandılar.

Yalçın, yaklaşık 10 yıldan bu yana fibrominyenji hastalığına yakalandığını ancak rahatsızlığının tedavisinin bulunmadığını belirterek şu açıklamayı yaptı:
"Uzun zamandır tıpta çaresi ve tedavisi bulunmayan bu hastalığımla mücadele ediyorum. Artık hareket edemez, işimi yapamaz hale gelmeye başlamıştım. Bir arkadaşım banaYatağan'daki Mehmet Bey'i tavsiye etti ve eşimle birlikte şeker hastası olan küçük kızımı da alarak tedavi için geldik. İki gündür buradayız bu son günümüz. Ve yüzde 60 iyileşme olduğunu hissedebiliyorum. Tedavi sürecimizin 10-15 gün sürmesi gerekiyormuş, ancak biz ani bir kararla hazırlıksız geldik bu nedenle üç günlük tedavinin ardından buradan ayrılıyoruz. Ama en kısa zamanda işlerimizi düzene koyup tedaviyi tamamlamak için tekrar geleceğiz." (Akşam)

HABERE YORUM KAT