1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yaşar İnatçı'dan Silvana ziyaret
Yaşar İnatçı'dan Silvana ziyaret

Yaşar İnatçı'dan Silvana ziyaret

Silvan ilçe Kaymakamı Yunus Sezer'i makamında ziyaret eden Barış Koli A.Ş ve Barış Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İnatçı, Silvan'ın bölgede örnek bir kent olacağını söyledi.

A+A-

İstanbul'da faaliyet sürdüren Barış Koli A.Ş ve Barış Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İnatçı, Silvanlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet İhsan Çevik ve Barış Yapı A.Ş Silvan Konakları satış Koordinatörü Ömer Yıldırım Silvan kaymakamı Yunus Sezer'i ziyaret ederek, proje hakkında bilgi verdi.

Koli A.Ş ve Barış Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İnatçı, "Kendi memleketimizde yatırım yapmak istedik bugün burada yatırımızı kendi öz kaynaklarımızla yapmaya başladık. Projemizin Silvan görselliğine katkı sunacağına inanıyorum. Bu memleket için kim yatırım yapacaksa desteklenmeli, bu tür projeler konusunda Silvan bölgede örnek bir kent olacaktır" dedi.,

Silvan kaymakamı Yunus Sezer, "Daha öncede fotoğraflarda projeyi görmüştüm çok güzel bir proje, Silvan'ımız güzellikler katacağına inanıyorum. Silvan'da güzel şeyler oluşmaya başladı. Her şey güzel gidiyor. Silvan'ın geleceği için yatırım yapan, katkı sunan herkesi destekliyoruz ve diğer işadamlarımızın da Silvan'a katkı sunmalarını bekliyoruz. Silvan konakları şehrimize hayırlı olsun" dedi.

HABERE YORUM KAT