1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yasan, vatandaşla buluştu
Yasan, vatandaşla buluştu

Yasan, vatandaşla buluştu

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Yasan ve beraberindeki polis ekipleri, ilçedeki esnafı gezerek asayiş olaylarına karşı bilgilendirme yaptı.

A+A-

Yaklaşık 400 bin nüfusa sahip olan Bağlar ilçesinde, esnaf ziyaretine başlayan Bağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, asayiş olaylarına karşı bilgilendirme çalışması yaptı.

Çalışmalar kapsamında Bağlar İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Yasan ve polisler, ilçe esnafı ile bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Yasan, esnafın yaşanabilecek herhangi bir asayiş olayında neler yapması gerektiğini anlattı.

Yasan ve beraberindekiler, Nüket Coşkun Caddesi üzerindeki esnafla da bir araya gelerek güvenlik ve polis ekiplerinin çalışmalarını sordu. Yaşanabilecek olaylara karşı neler yapılması gerektiği konusunda bilgilendirme yapan Yasan, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek not aldı.

Yasan, vatandaşlarla bir araya geldikten sonra şahsı irtibat numarasını vererek karşılaştıkları bir sorun karşısında irtibat sağlamalarını istedi.


(BE-YRT-Y)

HABERE YORUM KAT