1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. 'Yaşamın her alanında insan kaynaklı çalışma'
'Yaşamın her alanında insan kaynaklı çalışma'

'Yaşamın her alanında insan kaynaklı çalışma'

Kayapınar Belediyesi ilçe sınırları içindeki banka yöneticileriyle toplantı yaptı. Toplantıda bankalara ait ATM’lerin belirli bölgelerde toplanması ve mevsimsel koşullara uygun yapılması konuları tartışıldı.

A+A-

Kayapınar Belediyesi bankalara ait ATM’lerin yerlerinin düzenlenmesi amacıyla yaptığı çalışma hakkında bilgilendirme amacıyla ilçe merkezîndeki bankaların yönelicileriyle toplantı düzenlendi.

Hizmet binası meclis salonunda yapılan toplantıya ilk olarak belediye tarafından hazırlanan projeyle ilgili görsel bilgilendirme yapıldı. Banka yöneticilerinin görüşlerinin alındığı toplantıda konuşan Kayapınar Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Avcı, “ İlçe sınırlarımız içindeki birçok ATM kaldırımda, yâda yeşil alanlarda bulunuyor. İlçemiz büyük bir kentleşme yaşıyor. Bu anlamıyla belediye olarak gelişi güzel alan ATM’leri bir araya toplama kararı aldık. Bu anlamda insan yoğunluğunun olduğu belirli bölgeler belirledik. Tüm bankalar buralardan yararlanabilirler.

Ayrıca kentimizin mevsimsel koşullarına uygun kışın ve özellikle yazın hizmet verecek yerlerin olması istedik. Bu anlamıyla görüş ve öneriler için toplantı yaptık. Öneriler doğrultusunda bu çalışmayı yakında hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT