1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yaralılar için canla başla çalıştı
Yaralılar için canla başla çalıştı

Yaralılar için canla başla çalıştı

Diyarbakır- Bingöl karayolunda devrilen LPG tankerinin patlaması sonucu yaralanan vatandaşlar için Selahaddin Eyyubi Hastanesi çalışanlarının özverisi hastane yönetiminden övgü aldı.

A+A-
PERSONELDE İNSANİ GÖREV
 
Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır Bingöl karayolu üzerinde meydana gelen LPG tankerinin devrılmesi sonucu biriken gaz sıkışması nedeniyle büyük bir patlama meydana gelmiş ve bu patlamada bir çok vatandaş  yaralanmıştı.
Yaralanan vatandaşlardan  bir kısmı  Diyarbakır Selahaddin Eyyübi Devlet Hastanesine getirilmişti.
 
Burada yoğun bakım ünitesine alınan yaralılar için canla başla mücadele veren şirket elamanı olarak çalışan ve aynı zamanda yoğun bakım personeli olarak görev yapan Ramazan İpek'in özverili çabası sonucu bir çok ağır yaralı hayata tutunmayı başardı. İpek'in bu özverili çalışmasına yoğun bakım sorumlusu Çikek Yalçın Ramazan İpek e teşekkür etti.
 
Bu arada Diyarbakır Selahaddin Eyyübi Devlet Hastanesi Müdür yardımcısı ve ayni zamanda personelden sorumlu  Eyüp Macar Hastahane yönetimi adına Ramazan İpek e göstermiş olduğu özveriden dolayi teşekkür belgesi verdi. İpek te bu benim işim, görevim ve ayni zamanda  insani bir sorumluluktu. Bana bunu layık gören hastane yönetimine çok teşekkür ederim. Benim için önemli olan kurtarabildiğimiz hastalarımızın sağlığıdır. Bu başarı aynı zamanda hastanemizin tüm çalışanlarınındır.

HABERE YORUM KAT