1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yalova’da Diyarbekirspor rüzgari
Yalova’da Diyarbekirspor rüzgari

Yalova’da Diyarbekirspor rüzgari

Orhangazispor maçı için Yalova’da 3 gün kalan Diyarbekirspor, burada yaşayan Diyarbakırlılardan yakın ilgi ve destek gördü.

A+A-

 Eski futbolcu ve koyu Diyarbakırspor taraftarı olan Yalova Diyarbakırlılar Derneği Başkanı Veysel Kılıç ile yönetim kurulu üyeleri yeşil kırmızılı kafileyi bir an olsun yalnız bırakmadı.

Adana’dan Yalova’ya gelen kafileyi çiçeklerle karşılayan Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, Yalova Stadı’nın takımımıza tahsis edilmesini sağladı. “Bizim İçin Vazifedir,Şereftir” Yalova Stadı’ndaki son ter idmanı öncesinde yeşil kırmızılı takımı ziyaret eden Kılıç ve beraberindekiler maç için başarı dileğinde bulundu. Diyarbekirspor kafilesine meyve ikram eden dernek yönetimi adına konuşan Kılıç, “Diyarbekirspor memleketimizin bir değeridir. Doğup büyüdüğümüz ve kimliğini taşıdığımız memleketimize karşı vefa borcumuz var. Bu nedenle takımla ilgilenmek bizim için vazifedir, onurdur ve şereftir. Orhangazispor maçı inşallah centilmence geçer ve kazanan taraf takımımız olur” dedi.

“Kimsenin Değil Halkın Takımıyız” Daha sonra söz alan kulüp basın sözcüsü Safer Azbay, ”Kulüp olarak yakın ilgi ve desteklerinden dolayı Veysel Kılıç başta olmak üzere tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Bu takım bizim değil, Diyarbakırlıların hatta tüm bölgemizindir. Gittiğimiz her yerde hemşerilerimizden böyle yakın ilgi ve destek görmek bizi hem mutlu ediyor, hem de sorumluluğumuzu artırıyor. Kimsenin değil halkın takımıyız ve ortak değeriyiz” ifadeleriyle ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler