1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yakup sevim 12 yıldır top koşturuyor
Yakup sevim 12 yıldır top koşturuyor

Yakup sevim 12 yıldır top koşturuyor

Spor toto 3.lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor'un alt yapı takımlarından U – 19 beğenilen ve sevilen futbolcusu Yakup sevim 12 yıldır sevdalısı olduğu futbol topunun peşinden koştuğunu belirtti.

A+A-

Yeni Diyarbakırspor U 19 Diyarbakır alt yapısı U – 19 takımında formasını başarıyla terleten,yıllarını futbole veren Yakup Sevimli,yaptığı açıklamada, 7 yaşından beri çok sevdiğim futbolu oynuyorum.

Futbolumu resmi olarak Diyarbakır Yeni şehir Belediyespor'un alt yapısında başlattım. Daha sonra Yospor. DSİ Spor ve İzmir Karşıyaka alt yapısında oynadım. Çok sevdiğim Yeni Diyarbakırspor'a geldim 3 sezondur alt yapısının U takımlarında forma giyiyorum. Renklerine aşık olduğum takımda oynuyorum. Bugüne kadar bana saha içerisinde verilen görevleri harfiyen yerine getirdim ve kimseye mahçup olmadım.

Bunu bu şekildede devam ettireceğime inanıyorum. Hedefim ilk önce A Takımım daha sonrada başka külüplerde oynamak istiyorum. Küçük yaşta ayağıma aldığım topu,daha çok sezonlar başarı ile sürmek istiyorum.Bana emeği geçen tüm antrenörlere teşekkür ediyorum. Onların verdiği bilgilerle futbolumu öğrendim ve ilerlettim. Şu anda da Yeni Diyarbakırspor'da değerli antrenörümüz Enver Aylak, nezaretinde süperleşiyoruz “ dedi.

 

(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT