1. HABERLER

  2. ÇÖPLÜK

  3. Yağmur'dan 'işimin başındayım' açıklaması
Yağmur'dan 'işimin başındayım' açıklaması

Yağmur'dan 'işimin başındayım' açıklaması

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin başarılı doktorlarından Prof.Dr. Yusuf Yağmur görevinin başında olduğunu söyledi.

A+A-

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yürütülen bir soruşturma kapsamında ifadesi alınmak üzere Cumhuriyet Savcılığına davet edildiğini belirten Prof.Dr. Yusuf Yağmur, “27.05.2014 tarihinde Hastanede yürütülen bir soruşturma kapsamında ifadem alınmak üzere Cumhuriyet Savcılığına davet edildim. 

İfadem alındıktan sonra Cumhuriyet Savcılığı tarafından serbest bırakıldım. Benim söz konusu soruşturmada herhangi suç teşkil eden bir eylemim bulunmamaktadır. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çok sevdiğim hekimlik mesleğimi icra etmeye ve hastalarımı tedaviye devam etmekteyim” diye konuştu.

Basında çıkan haberlerin kendisini derinden yaraladığını da açıklamasında dile getiren Prof.Dr. Yusuf Yağmur, “Ben yıllardır halkıma onuruyla, şerefiyle hizmet etmek için çabalıyorum. Mesleğimi karalayacak herhangi bir eylemim olamaz. Benim tek amacım hastalarımı bir an önce sağlıklarına kavuşturmaktır. Basında aleyhimize çıkan haberler beni derinden üzmüştür” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT