1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Y.Diyarbakırspor'da kombine biletleri satışa çıkıyor
Y.Diyarbakırspor'da kombine biletleri satışa çıkıyor

Y.Diyarbakırspor'da kombine biletleri satışa çıkıyor

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Yeni Diyarbakırspor'da kombine biletleri satışa çıkıyor.

A+A-

Yeni Diyarbakırspor Başkan Vekili Mehmethan Akan, kombine biletlerdeki amacın kentteki kurumların, esnaf kesimi ve taraftarların hem maddi katkı yapması hem de kulüple bütünleşmelerini sağlamak olduğunu belirterek, “Kombine biletler Atatürk Stadı kapalı tribünleri için geçerli olacak.

A ve B taraflarında 300'er adet ayırdık. Diyarbakır'daki iş çevreleri, kamu kurumları, STK'lar ve esnaflara satmaya çalışacağız. İsteyen taraftarlar da alabilecek. Amacımız hem bu kesimlerin Diyarbakırspor'la bütünleşmesini sağlamak hem de kimseden destek almadan tek başına kulübün tüm mali yükünü üstlenen başkanımız Feyzi İlhanlı'ya destek olmaktır. Bu takımın sahibi halktır. Bu yüzden makbuz karşılığı satılacak olan bu biletler için destek istiyoruz. Pazartesi'den itibaren satışlara başlayacağız” dedi.

DİYARBAKIRSPOR'DAN YÖNETİCİ TAKVİYESİ

Bu arada Türkiye liglerindeki faaliyetlerine son vererek Yeni Diyarbakırspor'a destek verme kararı alan Diyarbakırspor'daki 4 yönetici fahri yönetici sıfatıyla Yeni Diyarbakırspor'a takviye oldu. Başkan Vekili Akan, Diyarbakırspor'da başkanlık yapan Şeyhmus Şenyiğit ve Servet Can'ın asbaşkanlık, diğer 2 yöneticinin de yönetici olarak görev yapacağını açıkladı. Akan, “Kulübümüze katkı yapacaklarına inandığımız için bu arkadaşları yönetime aldık. Hukuki engelden dolayı kendilerine fahri asbaşkanlık ve yöneticilik görevi verdik. Bizimle beraber çalışacaklar. Diyarbakırspor'la yasal olarak birleşme mümkün değil, biz sadece gönüllü işbirliği yapacağız. Fahri asbaşkanlık ve yöneticilik yoluyla da olsa bu arkadaşların diğer arkadaşlarımızdan farkı olmayacak” diye konuştu.

 

Kaynak. Ajans Manisa

HABERE YORUM KAT