1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. White Shot Diş Beyazlatıcı Neden Kullanılmalı
White Shot Diş Beyazlatıcı Neden Kullanılmalı

White Shot Diş Beyazlatıcı Neden Kullanılmalı

Diş köklerinin düzenli bir şekilde gelişim göstermesi, diş minelerinin güçlenmesi, dişlerde oluşan lekelerin yok olması için white shot diş beyazlatıcı kullanabilirsiniz.

A+A-

Diş köklerinin düzenli bir şekilde gelişim göstermesi, diş minelerinin güçlenmesi, dişlerde oluşan lekelerin yok olması için kullanabilirsiniz. Bununla dişleriniz üzerinde yer alan lekeleri yok etmek oldukça kolaydır. Bir çok diş hekimi sağlıklı dişlere sahip olmak için kişilerin kendi sağlığının bilincinde olması gerektiğini dile getirmektedirler. Sağlıklı bembeyaz dişlere sahip olmak için bir çok hekimin kapılarının çalındığı da yapılan araştırmalar arasında yer almaktadır. Çünkü bembeyaz dişler hemen her insanın hayali arasında yer almaktadır. Gülerken hissedilen rahatlık ve ağızdaki hoşluk bir çok kişinin dikkatini çekmekte ve bireylerin bu oldukça hoşuna gitmektedir. Bu yüzden artık hekimleri tek tek dolaşmak zorunda kalmayacaksınız ve white shot diş beyazlatıcı ile parıl parıl dişlere sahip olabileceksiniz. Tabi bu noktada önemli olan bir noktada bulunmaktadır. Aşırı çay ve sigara tüketimi. Bunlar dişin sürekli olarak sararmasına neden olmaktadır. Yani dişlerinizin bembeyaz olmasını istiyorsanız buna da biraz dikkat etmeniz gerekmektedir.

Gün içerisinde çok fazla sigara ve çay tüketiyorsanız dişlerinizin beyazlama süresinde değişiklikler olacaktır mutlaka. Hatta incelendiği zaman da kişiler arasında etki süreleri arasında farklılıklar yaşandığını gözlemleyebilirsiniz. Çünkü yoğun olarak sigara ve çay tüketen kişiler ile daha az oranda tüketen kişilerin dişlerinde farklılıklar vardır. Birinin daha sarı bir görünümü varken diğer kişinin diş rengi olması gerekene daha yakındır. Bu yüzden az olan kişinin dişleri daha kısa sürede beyazlarken diğer kişinin dişlerinin beyazlaması biraz daha zaman alır. Bu yüzden yorumları incelerken 1 haftada etkisini gördüm ve dişlerim beyazladı denildiği zaman bunu siz kendinize göre değil o kişinin dişlerindeki duruma göre esas almalısınız. Buna dikkat ettiğiniz zaman etkilerinden kısa sürede memnun kalırsınız.

HABERE YORUM KAT