1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Web sitesi başarıya doymuyor!
Web sitesi başarıya doymuyor!

Web sitesi başarıya doymuyor!

DenizBank web sitesi 3. yılında, İMKB’de işlem gören Türk şirketleri arasında en iyi 3. banka sitesi ve toplamda en iyi 8. şirket sitesi seçildi

A+A-

2005 yılında yenilenerek her yıl ödül alma başarısını gösteren DenizBank web sitesi 3. yılında, İMKB’de işlem gören Türk şirketleri arasında en iyi 3. banka sitesi ve toplamda en iyi 8. şirket sitesi seçildi.

DenizBank web sitesi Avrupa'nın önde gelen araştırma şirketi Hallvarsson & Hallvarsson tarafından yapılan Ekonomist dergisinin 20 Temmuz 2008 tarihli sayısında yayınlanan (ekte yer verilmiştir)  ve Avrupa çapında farklı sektörlerden 500'ü aşkın şirketin değerlendirmeye alındığı "Webranking 2008" Türkiye araştırma sonuçlarında;ilk 10, bankalar arasında da ilk 3'te yer alma başarısını gösterdi.

Webranking 2008

Avrupa'nın önde gelen araştırma şirketi Hallvarsson &Hallvarsson (H&H) 11 yıldır Avrupa'nın borsada işlem gören en büyük 500'ü aşkın şirketin web sitelerine yönelik araştırma gerçekleştiriyor.

Araştırma, Avrupa çapında önde gelen yatırımcı, analist ve ekonomi gazetecilerine 130'dan fazla kriter ile ilgili olarak yöneltilen sorunların yanıtlarına göre sonuçlandırılıyor.

Araştırmanın Türkiye bölümünde İMKB'de işlem gören 29 Türk şirketi değerlendirmeye alındı.

DenizBank Web sitesinin aldığı ödüller

2006 yılında Global bir ödül olan WebAward Standard of Excellence ödülü!

2007 yılında Türkiye'nin en prestijli web yarışması Altın Örümcek Finansal Servisler kategorisinde 3'lük ve dereceye giren tek kurumsal banka sitesi olma başarısı (Rotahaber)