1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Voleybol takımına Deniz Naki’den destek
Voleybol takımına Deniz Naki’den destek

Voleybol takımına Deniz Naki’den destek

Türkiye Voleybol 2.lige yükselme maçlarına hazırlanan Kayapınar Belediyespor erkek voleybol takımı hazırlıklarını sürdürürken, barış çağrısı nedeniyle 12 maç ceza alan Amedspor’un başarı oyuncusu Deniz Naki takıma ziyaret ederek başarılar diledi.

A+A-

Mücadele ettiği Türkiye Voleybol 3. ligde ilk ikiye girerek 2.lige yükselme maçlarına gitme başarı gösteren Kayapınar Belediyespor erkek voleybol takımı hazırlıklarını sürdürüyor.

 

15-17 Mart tarihlerinde Malatya’da yapılacak yükselme maçlarına Kayapınar Belediyesi Amed Spor Kompleksi’nde hazırlanan takımda tüm hesaplar bir üst lige çıkmak. Takım hocası Ahmet Barış, üst lige çıkmak müsabakalardan başarılı olmak için takımın inançlı ve kararlı olduğunu belirti.

Deniz Naki’den destek ziyareti


Kayapınar Belediyesi Amed Spor Kompleksi’nde hazırlıklarını sürdüren sporcuları kamuoyuna yaptığı barış çağrısı nedeniyle federasyon tarafından 12 maç oynamama cezası alan Amedspor’un başarı oyuncusu Deniz Naki ziyaret etti. Deniz Naki, böyle muhteşem bir tesisleri kente kazandırdığı için belediye yönetimine teşekkür ererken her türlü ayrımcılığa rağmen bölge takımlarının her başarısının kente büyük bir moral ve gurur yaşattığını söyledi. 

HABERE YORUM KAT