1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Vitrayspor'dan örnek davranış
Vitrayspor'dan örnek davranış

Vitrayspor'dan örnek davranış

Bayramı Kurumlar Arası Basketbol Müsabakası dün oynanan Vitray Spor-Bağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü final müsabakası ile sona erdi.

A+A-

Baştan sona çekişme içinde geçen karşılaşmayı Bağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 42-37 lik sonuçla maçı kazanarak şampiyon oldu.
Her ne kadar maç çok çekişmeli geçse de maç sonrası iki takım oyuncularının sergilediği dostluk spor adına görülmeye değerdi.

Maç sonrası düzenlenen kupa töreninde ikincilik Kupasını Vitray Spora Bağlar İlçe Milli Eğitim Müdür Fikret ELALTUNTAŞ verirken birinci olan Bağlar Milli Eğitim Müdürlüğüne Kupasını Vali Yardımcımız Mimar Sinan BATMAZ’ın elinden aldı. 

Konu ile ilgili açıklama yapan Vitray Spor takım kaptanı Çetin LAYIK Vitray Spor Kulübü olarak Burç BAYSAL beyin sunduğu katkılarla 8 yıldır çocuklara ücretsiz basketbol kursu ve malzemeleri verdiklerini belirtti. 

Yine turnuvadan kazanmış olduğumuz ikincilik hediyesini takım arkadaşlarımızla Sur İlçesinde eğitim gören öğrenci kardeşlerimize armağan etme kararı aldık.  Buda bize ayrı bir mutluluk veriyor.

Yine İlimizde 2 yıldır düzenlenen ve kulüp olarak 2 yıldır katıldığımız 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Kurumlar Arası Basketbol Müsabakalarına katılmaktan büyük onur ve zevk duyduk.

Bu müsabakaların devamını dilerken turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen başta Vali Yardımcımız  Mimar Sinan BATMAZ, Gençlik Spor İl Müdürü Mehmet DEMİR ve personellerine, Basketbol İl Temsilcisi Ejder Görmez ve sevgili hakem kardeşlerimize, katılım sağlayan tüm kurumlara ve sporcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. 

HABERE YORUM KAT