1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Vergi Dairesi Başkanlığı futbol turnuvası başlıyor
Vergi Dairesi Başkanlığı futbol turnuvası başlıyor

Vergi Dairesi Başkanlığı futbol turnuvası başlıyor

27. Vergi Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Diyarbakır Vergi Dairesi Başkanlığınca kurum içi futbol turnuvası düzenlenecek.

A+A-

Diyarbakır Vergi Dairesi Başkanlığına bağlı birimlerden oluşan 7 takımın katılacağı,iki hafta sürecek olan futbol turnuvası Karayolları futbol tesislerinde oynanacak .


27.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında bir çok etkinlik düzenlediklerini,futbol turnuvasının da bu etkinliklerden biri olduğunu belirten Diyarbakır Vergi Dairesi Başkanı Seyfettin Baysal düzenlenecek olan turnuvaya Başkanlıklarına bağlı birimlerde çalışan personeller tarafından oluşturulan 7 takımın katılacağını belirtti.


Baysal yaptığı açıklamada: ‘’ Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılması amacıyla bu yıl 27’ncisi düzenlenen Vergi Haftası Gelir İdaresi Başkanlığımızca 22-28 Şubat 2016 tarihleri arasında bir çok etkinlikle kutlandı,etkinliklerimizden biri de kurum içi futbol turnuvasıydı,onu da başarıyla düzenliyoruz,turnuvamıza Başkanlığımıza bağlı birimlerde çalışan personeller tarafından oluşturulan 7 takımımız katılacak ve yaklaşık iki hafta sürecek bir turnuva olacak.


Dostane ve çekişmeli maçlara sahne olacak turnuvada mücadele edecek takımlarımıza başarılar dilerken bu vesile ile 27’ nci Vergi Haftası dolayısıyla Basın ve Yayın Kuruluşlarının, Sivil Toplum Örgütlerinin, Meslek Kuruluşlarının ve vatandaşlarımızın “Vergi Haftası” kutlamalarımıza verdikleri desteklerden dolayı ve vergi yükümlülükleri karşısında duyarlılık gösteren tüm mükelleflerimize ve Diyarbakırlılara teşekkür ediyorum’’ Dedi.


Diyarbakır Vergi Dairesi Başkanlığı Grup Müdürü M.Fatih TEKSİN ise yaptığı açıklamada : ‘’27.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Dostluk, Centilmenlik ve Rekabet duygusunu geliştirmek için düzenleyeceğimiz turnuvaya katılımlarından dolayı birim takımlarımıza teşekkür ediyorum.Turnuvamız tatlı bir çekişmeye ve mücadeleye sahne olacak,turnuva sonunda derece yapan takımlarımıza kupalarını takdim edeceğiz,şimdiden sahada gösterecekleri mücadelede tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.’’ Dedi.

 

HABERE YORUM KAT