1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Vefakar Burhan Eşer
Vefakar Burhan Eşer

Vefakar Burhan Eşer

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor'un son dönemlerde yetiştirdiği en önemli futbolcuların başında gelen ve 10 sezondan beri Süper Lig'de forma giyen Burhan Eşer, memleketine olan vefasını her fırsatta gösteriyor.

A+A-
SİVASSPOR'LU BURHAN EŞER'DEN DİYARBAKIRSPOR A.Ş'YE  DESTEK ZİYARETİ
Süper Lig'de maçların ertelenmesi üzerine kulübü tarafından verilen izni fırsat bilerek Diyarbakır'a gelen başarılı futbolcu,3.Lig 2.Grup'ta mücadele eden  Diyarbakırspor A.Ş'yi ziyaret ederek şampiyonluk yarışında destek verdi. Seyrantepe tesislerine gelerek takımın idmanını izleyen Burhan, Genel Menajer İsmet Yılmaz ve Teknik Direktör Mustafa Ceviz'den takımın son durumu hakkında bilgi aldı.
 
TAKIMA BAKLAVA İKRAM ETTİ
İdmanın sonunda Yeşil-Kırmızılılara baklava ikram edip, hatıra resmi çektiren Burhan, kendisine ilgi gösteren futbolcularla bir süre sohbet ederek, Diyarbakırspor markasını hak ettiği yere getirmelerini istedi.
İdmanda çekim yapan Rudaw Tv'ye konuşan Burhan, Diyarbakırspor'un kötü niyetli yönetimler yüzünden amatör lige kadar düştüğüne dikkat çekerek, Diyarbakırspor A.Ş'nin yeniden yapılanma ile kente heyecan getirdiğini söyledi.
 
'DİYARBAKIRSPOR İYİ YÖNETİLEMEDİĞİ İÇİN DİBE VURDU'
 Burhan,”Diyarbakırspor'un üzerimizde çok emeği var. Bu isim sayesinde buralara geldik. Şua an Süper Lig'de olması gerekirken, kötü yönetildiği için bu hale düştü. Diyarbakırspor kente yeniden heyecan kazandırdı. Diyarbakırspor A.Ş'nin maç sonuçlarını merakla takip ederek bilgi alıyorum. Bu sezon inşallah takımımız şampiyon olacak. Diyarbakırspor markası yeniden üst liglere çıkarsa inanıyorum ki bizim gibi hatta bizden daha yetenekli futbolcular yetişecektir.” dedi.
 

HABERE YORUM KAT