1. HABERLER

  2. SPOR

  3. ''VEFA'' budur!
''VEFA'' budur!

''VEFA'' budur!

Diyarbakırspor'umuz 45 Yıllık şanlı tarihinde profesyonel liglerde ki kendi sahasında ki son iç saha maçına bu hafta çıkacak. Bu hafta kendi sahasında karşılaşacağı Beylerbeyi maçı ile Diyarbakırspor,Diyarbakır da Profesyonel liglere ''ELVEDA'' diyecek.

A+A-

Diyarbakırspor'un profesyonel liglere Elveda diyeceği son iç saha maçına taraftarlar organizeli bir şekilde maç öncesi toplanıp stadyuma kadar meşaleli bir yürüyüş gerçekleştirecekler.
Sosyal paylaşım sitelerinde Diyarbakırspor fan sayfalarınca organizasyon ile duyurularını yapan taraftarlar, Diyarbakırspor'a son bir Vefa örneği gösterilmesini isteyip herkesi profesyonel liglerde Diyarbakırspor'un son iç saha maçı olacak olan Beylerbeyi spor maçına davet ettiler.

Diyarbakırspor Fan sayfasının yapmış olduğu açıklamada şu ifadeler yer aldı.


''28 Nisan Pazar günü saat 15.30'da Diyarbakır Atatürk Stadı'nda karşılaşacağımız Beylerbeyi maçı öncesi saat 14.00'da konuk evi önünde toplanıp meşaleli bir yürüyüş gerçekleştireceğiz.

 Diyarbakırspor taraftarlarının yok olmadığını ve her zaman varolacağını göstermek adına, Diyarbakırspor'umuzun profesyonel liglerdeki son iç saha maçından önce herkesi meşaleli yürüyüşe davet ediyoruz.

 Her zaman 'Düşelim amatöre, vuralım en dibe, terketmek asla yok!' diyorduk.

Pazar günü bunu birkez daha göstermenin tam vakti. Büyük Diyarbakırspor'a terketmek yakışır mı?

 ''OFİSİ İNLETİP VEFASIZ ŞEHRİMİZİN KULAK ZARINI PATLATALIM.TOPLA EŞİNİ DOSTUNU SESİMİZE SES KAT!''

 ''HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK DİYAR!''

Etiketler :

HABERE YORUM KAT