1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Vay Atatürk Stadı vay, ne hale geldi?
Vay Atatürk Stadı vay, ne hale geldi?

Vay Atatürk Stadı vay, ne hale geldi?

DİYARBAKIR - Spor Toto 3.lig 2. Grubu takımlarından Diyarbekirspor’un maçlarını oynadığı Atatürk stadının hakem ve futbolcu çıkışları hasar gördüğü için komple iptal edildi.

A+A-

Cumartesi günü Atatürk Stadında oynanacak olan Diyarbekirspor – Payasspor  maçında Atatürk stadının eksikleri had safhada, öyle ki bir staddan çok tam bir harabe görünümünde olan böyle bir yerde nasıl insanlar maç izleyecek tam bir muamma.

Cumartesi günü, Diyarbekirspor - Payasspor maçı oynanacak, maraton tribinün orta blok koltukları yok, insanların oturabileceği sadece beton zemin var.

Diğer bölümleri çoğu kırık ve dökük. Kapalı ve vip tribünü rezalet bir durumda, koltuklar sökülmüş beton zemin var.

A ve B kapalı tribünlerde bir çok koltuk kırık dökük yerinden çıkmış vaziyette eğer seyirci alınsaydı Payasspor maçına çok zor durumlarda kalacaktı.

Gelelim başka bir utanç verici duruma, Diyarbekirspor’un ve rakip takımın sahaya çıkacağı tünelleler geçen sezon hasar gördüğü için tamir edilip yapılmamış. İki tünel çıkışıda çıplak vaziyette, maç çıkışlarında girişlerinde futbolcular entresan  şeyler yaşayabilirler. İkinci bir utanç verici durum ise gazetelik entresan haberde, hakemlerin çıkış tünelide yok direkt olarak sahaya çıkacaklar. Koruyucu bir tünelleri bile yok. Yetkililer ne yapıyor.

Böyle mi Atatürk stadı hazırdır lige, bir tek çim zeminle olmamalıdır. Tüm basın bunları işleyecek ama yetkililer hala suskun

dsc_0184.jpgdsc_0185.jpgdsc_0186.jpg

 

HABERE YORUM KAT