1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Vangölü Turizm otobüs biletleri
Vangölü Turizm otobüs biletleri

Vangölü Turizm otobüs biletleri

Lider otobüs bileti satın alma platformu ClickBus'la başta Van Gölü Turizm olmak 100'den fazla firmanın sefer bilgilerini karşılaştırmak ve bilet almak mümkün!

A+A-

Lider otobüs bileti satın alma platformu ClickBus'la başta olmak 100'den fazla firmanın sefer bilgilerini karşılaştırmak ve bilet almak mümkün!   ClickBus doğudan batıya, kuzeyden güneye 15 binden fazla rotaya online otobüs bileti satın almak için tek yapmanız gereken www.ClickBus.com.tr adresine girmek ve nereden nereye kısmını doldurmak. Nereden kısmına bulunduğunuz yeri ve nereye kısmına gideceğiniz yeri yazmanız yeterlidir. Seyahat tarihinizi de belirleyip bilet ara tuşuna basarsanız ClickBus seçtiğiniz tarih için mevcut tüm rotaları sizin için listeler. Firmaları sefer sürelerine ve bilet fiyatlarına göre listeleyebileceğiniz bu sayfada araç içi olanakları da görmeniz mümkün. Firma seçiminizi yaptıktan sonra koltuk seçiminizi de yaparak, ödeme sayfasında kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.  

Vangölü Turizm Otobüs Bileti Clickbus.com.tr ile

  Kredi kartına 6 aya varan taksit seçeneği de sunan ClickBus'a mobil cihazlarınızdan da ulaşabilirsiniz. ClickBus mobil uygulmasını IOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan indirebilir, dilediğiniz zamanda online bilet almanın keyfini çıkarabilirsiniz.   VanGölü Turizm otobüs firması Van yöresinin firmasıdır. Van ili dünyaca ünlü özelliklere sahiptir. Mesela Van Kahvaltısı gibi ancak en önemlisi Van kedisi bütün dünyada ünlüdür. Van Kedisi bütün dünyada ünlüdür.Uzun ve beyaz tüylü olan bu kedilerin, gözleri ayrı renktedir İnsana, diğer kedilerden çok daha yakın olurlar kişileri. son derece avcıdır. Dünyanın ünlü hayvanat bahçelerinde Van'dan getirilen bu güzel kediler, büyük ilgi çeker. Ne yazık yoğun ilgiden dolayı da yavaş yavaş tükenmeye soyu başlamıştır.

Etiketler :
İlgili Haberler